New Posts New Posts RSS Feed - Savjeti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjeti?

 Post Reply Post Reply
Author
heatthrob View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote heatthrob Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjeti?
    Posted: 15 Travanj 2014 at 15:08
Trebaju mi neki savjeti kako smršaviti, pogotovo u području struka/trbuha. Imam 21 godinu, visoka sam 167cm, težim  71kg. Svaki dan sam na bajku, minimalno 6km. Zanima me koje bi mi vježbe odgovarale i kakva prehrana?

P.S. Vegetarijanka sam.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 16:20

Zašto si svaki dan na bajku? :) To je onak vožnja iz gušta, po prirodi ili tako nešto ili drmanje po sobnom jer misliš da ti je potrebno? Big smile Big difference :) Treniraš li još što?


Inače, dobrodošla Wink


Nadam se da dobro kombiniraš namirnice, s obzirom na vegetarijanstvo Wink. A da to ne ostane na samo da, ne ili ponekad daj ti nama primjer 3-4 dana jelovnika da vidimo što se tu dešava i što se da sredit ;)



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 16:37
Originally posted by heatthrob heatthrob wrote:

Trebaju mi neki savjeti kako smršaviti, pogotovo u području struka/trbuha.


nažalost, nije moguće ciljano mršaviti, samo u globalu, ali naravno, to će utjecati i na kritična mjesta :D
ako voziš iz gušta/potrebe bicikl vani, to je super način gibanja pa se igraj intenzitetom vožnje
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
heatthrob View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote heatthrob Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 15:55
@gym_girl Zato jer mi je odličan iz više razloga; super vid transporta, uživam na njemu i čini mi dobro. ;)
Kombiniram namirnice sasvim solidno haha.

Inače, u međuvremenu sam počela raditi Insanity i trenutno sam na danu sedmom, bez odustajanja.

@trip-to-fit Naravno da ne možeš, možda sam se malo krivo izrazila. :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.