New Posts New Posts RSS Feed - Savjet u vezi Push Pull Legs treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjet u vezi Push Pull Legs treninga

 Post Reply Post Reply
Author
Doktor21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doktor21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjet u vezi Push Pull Legs treninga
    Posted: 27 Studeni 2016 at 02:01
Pozdrav. Zapoceo sam raditi ovu rutinu,ali me zanima par stvari. Koliko vjezbi, seta i repsa da radim po misicnoj skupini? Koje su vjezbe kao "must" za imat u svom treningu? I kako najbolje napredovat? Ovo bi radio 6x tjedno sto je mozda puno, ali jako volim ic u gym svaki dan vec ssm se naviko tako da to nije problem. Jedino sto vjerojatno treninzi nisu bili bas efektivni, ali evo sad tu pitam zato za savijet. Svaku pomoc cijenim :).
Back to Top
2Weights View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Studeni 2016
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 2Weights Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2016 at 16:34
Pozdrav...

Nisi napisao koliko dugo vježbaš, kakava ti je prehrana, napiši malo detaljnije o tome...

A što se tiče treniranja 6x tjedno ako želiš rasti...onda ćeš to trebati smanjiti. Malo detaljniji budi poz! - D
Back to Top
Doktor21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doktor21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2016 at 16:57
Treniram od proslog 12. Mj. Znaci vec godinu dana. Samo malo ozbiljnije sam poceo vjezbat malo prije ljeta. Trenutacno sam u fazi mase oko 3000kcal, oko 400 uh, 160P i 70 M. 18 god 178 visina 76kg
Back to Top
2Weights View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Studeni 2016
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 2Weights Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2016 at 17:20
Smanji treninge, 3 puta tjedno... ako već želiš što više, onda odradi 5 puta tjedno ali stavi si treninge tipa 30-40 minuta neka budu dobri, i malo se igraj sa ugljikohidratima probaj cikliranje odraditi... tipa 2 dana kada radiš visoki intezitet stavi 390 uh-a 2 srednnja dana 315 i lakši dani 240.....

Ja radim na sistemu 5x7 tjedno i sljedeći tjedan 3x7 ...uzmi si koju amino za suplimente ako već imaš posloženu prehranu malo da ti da na boljoj sintezi proteina i unosu by D poz
Back to Top
2Weights View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Studeni 2016
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 2Weights Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2016 at 17:22
I ja bi povećao proteine...a u dane nižih unosa UH-a povećao masti isto by D
Back to Top
Doktor21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doktor21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2016 at 00:14
Hvala na savjetu. Ako jos nesto neko ima za rec super :)

Edited by Doktor21 - 28 Studeni 2016 at 00:14
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2016 at 10:45
Originally posted by Doktor21 Doktor21 wrote:

Treniram od proslog 12. Mj. Znaci vec godinu dana. Samo malo ozbiljnije sam poceo vjezbat malo prije ljeta. Trenutacno sam u fazi mase oko 3000kcal, oko 400 uh, 160P i 70 M. 18 god 178 visina 76kg

ja bih nekako rekla da je ovo premalo kcal ako vjezbas svaki dan.. povećaj za još za 300-500 kcal i to iz UH povecaj, dakle jos 100-150g dodatnih UH. Što se tice vjezbanja, mozes probat osnovne vjezbe radit 3 put tjedno s manjim volumenom, a vecim intezitetom. Radi negdje 3 do 4 serije po 6-8 ponavljanja, a ostale dane radi pomocne vjezbe i izolacije po bb principu, isto 3 do 4 serije po mis. skupini po 8do12 ponavljanja. Meni je ovo dalo najbolji rezultat na masi. Od supelemenata mozes aminokiseline, npr. glutamin za opravak i leucin. Nezaboravi na povrce i suplementaciju vitaminima i mineralima. Sretno! :)
cookies are for pussies
Back to Top
Doktor21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doktor21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2016 at 11:26
Hvala ti puno! Razmisljao sam nesto slicno. 5x5 radit pon sri i pet, a uto i cet izolacije. To bi isto bilo ok?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.