New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja!

 Post Reply Post Reply Page  123 22>
Author
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Priprema natjecanja!
    Posted: 03 Sijecanj 2010 at 23:03
Nedavno sam naišla na ovaj site i ovaj contest http://www.fitness4her.com/fitness4her-90-day-challenge/ i baš rekoh, super motivacija - rok, cilj i nagrada
No, vrijedi samo za državljane Amerike.
__________________________________________________
I palo mi je na pamet da bi zapravo ovdje mogli napraviti tako neki natjecaj! cak može biti i bez nagrade, ali cisto pracenje rezultata i nekakav javan commitment na nešto bi vjerojatno zadržali motivaciju i onih dana kad inace posustajemo.

Mogli bi napraviti to u više kategorija, ovisno o ciljevima i sadašnjem stanju.

clanovi žirija mogu biti iskusni (i vec tonirani :P) clanovi foruma. Možemo dobiti i određene upute i trening i prehranu po naputku, a možemo i samostalno.

Za žene i muškarce posebno.
PA posebno za one koji zele skinuti 3-5kg i tonirati se i za one koji imaju vecu kilažu viška.

I recimo, 90 dana takoder.

Nagrade ne mora ni biti ili ako je bitno da je ima, moze svaki "kandidat" uplatiti š5 kn npr. Simbolicno a stvori se prihod za nagradu koja opet mora imati veze sa sportom, treningom.... (moze biti kutija proteina, sportska majca, mjesec besplatnog plivanja ili sl...whatever)

Uglavnom, za to bi trebalo i ponešto hrabrosti. Naše fotke sadašnjeg stanja i konacnog stanja (i ne znam koliko cesto pracenje tijekom progresa- jednom tjedno?).

_______

Uglavnom, eto, ja sam nabacila ponešto ideja koje su mi upravo pale na pamet, pa ako se ideja cini ok nekom tko je ovdje "nadležan", možemo nešto i pokrenuti.





Edited by Ann
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2010 at 23:24
Ja sam definitivno za. Ideja je vrhunska! Igramo se i mršavimo..
FIT moderatori i ja smo glavni ovdje.
Neka se prvo svi izjasne i daju komentar i možemo ideju pokrenuti!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2010 at 23:44

 Moram priznat, predobra ideja :)

što se mene tice, itekako sam za! Nadam se da bi bilo zainteresiranih

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
lacko_gym View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lacko_gym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 00:21
jebena ideja, i am in :D
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 11:24
  I ja mislim da je ideja oodliicnaa.. Ja sam inace osoba koja zivi za nadmetanje, i sada kad ne treniram vise boks, to mi nedostaje..Ovdje bih nekako nasao nacin da to kompenziram
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 12:31
molim extra bodove za head start
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 12:37
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
I ja mislim da je ideja oodliicnaa.. Ja sam inace osoba koja zivi za nadmetanje,

Kad sam napisala ovu temu, upravo sam to o sebi naucila. Izgleda da i ja živim za nadmetanje. I u poslu mi je tako, ali sam to smatrala elementom koji ne volim. Eh, bila je to zabluda. :D

No, ipak, najbolja je fora što nema gubitnika u ovoj "igri".
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 14:41
Originally posted by Ann Ann wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
I ja mislim da je ideja oodliicnaa.. Ja sam inace osoba koja zivi za nadmetanje,

Kad sam napisala ovu temu, upravo sam to o sebi naucila. Izgleda da i ja živim za nadmetanje. I u poslu mi je tako, ali sam to smatrala elementom koji ne volim. Eh, bila je to zabluda. :D

No, ipak, najbolja je fora što nema gubitnika u ovoj "igri".


Da, definitivno gubitak ne postoji i to je ODLIcNO!
Ako nisi prvi, onda svejedno si se isklesao i napravio ono što želiš. Super je ideja.
Molim da se i ostali jave da vidimo koliko imamo zainteresiranih...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 20:27
a ako budu ljudi tili vjerovatno cu i ja sudjelovat
Back to Top
lacko_gym View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lacko_gym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 20:37
pa ziher ce se nac bar š0 ljudova
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 20:49
samo to nek pocne za mjesec dva,da mi koji smo na masi se imamo malo vrimena za pripremit da ne prekidamo sadasnje programe
Back to Top
lacko_gym View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lacko_gym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 20:52
pa zato to možemo napraviti po kategorijama

ja sam daleko od defke, sad je masa na redu
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 21:29
  Pa primjerice, ja ionako krecem od sljedeceg tjedna sa drugim programom treninga i prehranom za definiciju, tako da mogu i sudjelovat.. Ionako sam mislio sam radit na transformaciji..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 21:40
  Ja bi možda isto...možda mi to bude dodatni kick...;) Zavisi kakve moraju biti te before and after fotke...;) haha....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2010 at 00:48
 Ja se za clana žirija javljam
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2010 at 20:28
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 Ja se za clana žirija javljam


+ š

p.s predložio sam nešto slicno zokiju baš kad je pocela zadnja nagradna igra, tako da, bit ce i ovo vjerujem
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 22>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.