New Posts New Posts RSS Feed - Palacinke od banane i jaja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Palacinke od banane i jaja

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Palacinke od banane i jaja
    Posted: 24 Studeni 2013 at 10:11
Treba vam samo 1 Banana koju ogulite bacite u posudu  i dodajte 2 jaja i zmiksate i evo vam nadjev za napravit palacinke od jaja i banane vrlo jednostavno 
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 10:34
vrlo jednostavno. vrijedilo bi probati :)
Never give up
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 17:06
Vrlo jednostavno za napravit i dobre su
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2013 at 03:43
Vidjela sam taj recept na yt. Jako jednostavno
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
Ros View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 15 Studeni 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2014 at 14:31
Poz, cime premazete tavu da se ne zalijepi za nju? ili se nebi trebalo lijepiti?
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2014 at 07:15
Ja ili kapnem par kapi masl. ulja ili prvo stavim malo ulja na paper towel (salvetu) i s tim premažem tavu. Nikad mi se ne ljepi ništa.
Back to Top
Ros View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 15 Studeni 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 12:57
Probao napraviti, sve se zakeljilo za tavu i sve zagorilo, propali pokusaj :D
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 14:03
Originally posted by Ros Ros wrote:

Probao napraviti, sve se zakeljilo za tavu i sve zagorilo, propali pokusaj :D


Promijeni tavu
Recep je odličan, radila sam isto s 3 bjelanjaka, 1 jaje i banana a napunila s rogačem i kakaom, jakoo fino!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 15:18
Jednom probao i nikada više :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 16:32
Evo upravo sad isprobao - katastrofa

Sve mi se zaljepilo za tavu, tj. jako lomljivo je, kad sam probao okrenuti nastao je kaos...
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 17:31
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Jednom probao i nikada više :D


A zasto?


Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Evo upravo sad isprobao - katastrofa

Sve mi se zaljepilo za tavu, tj. jako lomljivo je, kad sam probao okrenuti nastao je kaos...



Možda si trebao malo duže peći.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2014 at 21:24
Upravo mi se desilo ovo što se  r4mb0  desilo LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2014 at 00:08
probao sam i na tavi za palacinke i na delimano tavi (obicnoj) i super su, ne lijepe se, doduse, stavim ulje, razmazem ga po tavi i onda visak prebacim u salicu, tako da je masno, ali nema ulja.
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2014 at 02:27
jednom probala radit, vrlo bezuspjesno.. isto se zakeljilo xD
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2014 at 07:09
ljudi, nisu to klasične palačinke, nisam probao radit ali vidim u čemu potencijalno griješite jer inače dosta pečem palačinke

smanjite vatru (meni gori skoro na najjačem kod klasičnih palačinki a ovdje baš ne bi išlo)
Back to Top
Sparrow1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sparrow1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2014 at 13:00
Dakle, ja sam napravila svoju varijantu ovih palačinki i mogu reći da sam i više nego zadovoljna! :)

Evo sastojaka:

2 banane
3-4 žlice zobenih pahuljica
2 jaja
1/4 šalice kruto zdrobljenih oraha (može i bademi, lješnjaci..kako tko voli)
1/4 šalice mlijeka

Banane i jaja izmiksajte štapnim mikserom, potom dodajte zobene, orahe i mlijeko pa sve pomiješajte. Trebali bi dobiti gustu smjesu.
E sad za pečenje sam upotrijebila tavu za palačinke i dva komada papira za pečenje.
Nakon što se tava zagrijala na laganoj vatri stavite jedan papir na tavu (bez brige neće se zapaliti :) ), nakon toga grabljačom izlijte smjesu na taj papir i kratko pecite (1-2 minute). Uzmite drugi papir za pečenje i zaljepite ga na palačinku. Uhvatite oba papira, brzo okrenite palačinku i odlijepite onaj papir koji je bio na dnu.

Budući da su mi ispale dosta male, odlučila sam se napraviti "tortu" od palačinki, tako da sam ih slagala jednu na drugu a između sam stavila "nadjev" od pudinga i sjeckanih breskvi. Puding sam zasladila dijetetskim tekućim zaslađivačem.

Eto pa probajte :)
Mogu staviti i sliku ali ne znam kako ću to ovdje :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.