New Posts New Posts RSS Feed - Nuspojava smrt!!?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nuspojava smrt!!?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nuspojava smrt!!?
    Posted: 18 Travanj 2012 at 08:22
Evo, želim da izdvojite malo vremena da pogledate ovaj dokumentarac. Puno se o tome prica, ali farmaceutskim industrijama se i dalje ništa ne može.

http://www.youtube.com/watch?v=bkwoq0KwkcU
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 11:15
Novac pokrece svijet...novac pokrece i farmaceutsku industriju, koja ide samo za svojom dobiti. To je cinjenica koju nažalost niti jedan pojedinac nece i ne može promijeniti. Kako bi se stvorilo još više novca, trebamo bolesti... Masoni vladaju svijetom...Zdravlje nikome nije na prvome mjestu.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 12:53

Nažalost!

Ja sam gledala emisiju u kojoj je otkriven lijek protiv raka, ali farmaceutske tvrtke ga ne žele otkupiti jer bi koštao 10-ak dolara a boca kemoterapije je po 300-400dolara, dakle šta se gleda...zarada!

Sramota!!

Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 15:40
pa nek pocnu proizvodit taj lijek protiv raka na malo pa ce ili napravit revoluciju ili nece, zakaj ne probaju?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 18:54
e ljudi moji populacija na svitu je ionako pre velika da proizvedu taj lijek udvostrucila bi se ubrzo i tako dalje i dalje,doi bi ti svi ljudi zivili,sta bi jeli,nastalo bi jos vece siromastvo zato nece da naprave jer pokusavaju drzat sta je vecu kontolu populacije,i farmaceutske industrije ,bankarske i sl stoje iza svega i sve kontroliraju
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 19:52
Originally posted by zmaj zmaj wrote:



e ljudi moji populacija na svitu je ionako pre velika da proizvedu taj lijek udvostrucila bi se ubrzo i tako dalje i dalje,doi bi ti svi ljudi zivili,sta bi jeli,nastalo bi jos vece siromastvo zato nece da naprave jer pokusavaju drzat sta je vecu kontolu populacije,i farmaceutske industrije ,bankarske i sl stoje iza svega i sve kontroliraju


...tješi se ti, tješi
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 19:57
na sta mislis da se tjesin?
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 20:01
Neda mi se sad raspravljat, šta god misliš dobro misliš.
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 09:44
Isto tako zna se, postoji lijek protiv ovisnosti o teškim narkoticima (heroin, kokain) ali neda se to van..Jer tu su jedne od najvecih zarada..
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Nautilus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2012
Location: Prim-goranska ž
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nautilus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2012 at 10:15
William Engdahl - sjeme uništenja - geopolitika genetski modificirane hrane i globalno carstvo 

tu je sve lijepo objašnjeno o kontroli svjetskog stanovništva
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2012 at 08:05
Svi oni gledaju svoju dobit, a ne zdravlje pojedinca ili populacije Thumbs Down
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2012 at 14:26
Hehe..svojedobno sam se zabavljala proucavajuci sve te teme, išcitala razne knjige, pogledala ne znam koliko filmica...a onda sam odlucila živjet svoj život, ostvarivat svoje snove, jest što prirodnije, izbjegavat tv i ne vjerovat svemu što se prica....i to je to, što se drugo može? Osim da se cijeli svijet digne na noge - ništa. A kad ce se dignut? Nikad. Ljudi se nikad nece ujedinit za nešto i ta inertnost pomiješana sa strahom, neznanjem, naivnošcu i guranjem glave u pijesak se dobro iskorištava sa strane "velikih". Imamo 2 mogucnosti: živcirat se oko toga ili se opustit i furat svoj film i pokušat izbacit što više toga nepotrebnog iz svog života . Ja izabrah ovo drugo jer ce me stres prije ubit od svega toga s cime nas kljukaju Wink

p.s. Ako vec želimo da nam farmaceutske kompanije ne izbijaju lovu iz džepova i žive ko kraljevi na našim bolestima, brinimo se za svoje tijelo i um na dnevnoj bazi pa nece imat kome uvaljivat svoje cudotvorine Wink


Edited by Gym_girl - 22 Travanj 2012 at 16:05
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2012 at 20:22
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Hehe..svojedobno sam se zabavljala proucavajuci sve te teme, išcitala razne knjige, pogledala ne znam koliko filmica...a onda sam odlucila živjet svoj život, ostvarivat svoje snove, jest što prirodnije, izbjegavat tv i ne vjerovat svemu što se prica....i to je to, što se drugo može? Osim da se cijeli svijet digne na noge - ništa. A kad ce se dignut? Nikad. Ljudi se nikad nece ujedinit za nešto i ta inertnost pomiješana sa strahom, neznanjem, naivnošcu i guranjem glave u pijesak se dobro iskorištava sa strane "velikih". Imamo 2 mogucnosti: živcirat se oko toga ili se opustit i furat svoj film i pokušat izbacit što više toga nepotrebnog iz svog života . Ja izabrah ovo drugo jer ce me stres prije ubit od svega toga s cime nas kljukaju Wink

p.s. Ako vec želimo da nam farmaceutske kompanije ne izbijaju lovu iz džepova i žive ko kraljevi na našim bolestima, brinimo se za svoje tijelo i um na dnevnoj bazi pa nece imat kome uvaljivat svoje cudotvorine Wink




..nacin razmišljanja za pohvalu, svaka cast, potpisujem svaku rijec !!



Edited by Thor - 22 Travanj 2012 at 20:27
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
Ivan1986 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan1986 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 11:51
Smatram da bi se ljudi trebali sto vise lijeciti alternativnim putem."Reiki" je dobar primjer kako se grde i dugogodisnje bolesti mogu izlijeciti.S druge strane opet je ljudima sve u glavi.Vise od nekoliko puta sam bio svjedok cudu gdje se osoba osjecala znatno bolje nakon tretmana.
Mislim da svatko moze otici u ljekarnu i nakljukati se sa 100 raznih tableta.(Ne kazem da vam mozda nece pomoci) ali jel to uopce zdravo za nas.
Ja sam vjerojatno zadnji koji ce otici u ljekarnu.Probat cu sve druge nacine.Ja pobjedujem smrt organizirajuci si vlastiti sprovod.Opustim se i radim detaljni plan.Mozda zvuci cudno ali znam da mi pomaze i produzuje zivot.Vjerojatno je misao nesto najslozenije i najmocnije u ovom univerzumu:).
Sta se tice lijekova vjerujem da ih je sve vise i vise na trzistu.Neki lijekovi nisu mogli izaci u javnost jer bi napravili velike promjene u svijetu.Lijek protiv teskih droga postoji ali zbog narkobiznisa nije dostupan.Previse je tu eura umijesano.Ljudi ne zaboravite da je sve Energija a Euro i Energija imaju zajednicko E..
:).
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 20:21
Radim u jednoj poznatoj farmaceutskoj kuci, tj predstavništvu te firme i mogu potvrditi ovo što onaj lik prica... Šta sve ne rade da bi prodali odredjene lijekove pa to je za nepovjerovati... Necu da ulazim u to dal su ti lijekovi korisni ili ne al siguran sam da im se pridaje više važnosti nego bi trebalo... Sve te farmaceutske kuce putem svojih medicinskih predstavnika daju ogromne pare lijecnicima da pišu njihove lijekove... Tu su razni pokloni, putovanja, i da ne nabrajam dalje... I što je najgore sve je to uracunato u cijenu lijeka, sva ta davanja i sve promocije...

Vecina ljekara pišu lijekove od kompanija koje im plate razne studije, vode ih na kongrese, daju im poklone i sl... ne gledajuci na to dali je možda odredjeni lijek od druge konkurentske kuce možda bolji i kvalitetniji...
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2012 at 17:47
Originally posted by zilla zilla wrote:

Radim u jednoj poznatoj farmaceutskoj kuci, tj predstavništvu te firme i mogu potvrditi ovo što onaj lik prica... Šta sve ne rade da bi prodali odredjene lijekove pa to je za nepovjerovati... Necu da ulazim u to dal su ti lijekovi korisni ili ne al siguran sam da im se pridaje više važnosti nego bi trebalo... Sve te farmaceutske kuce putem svojih medicinskih predstavnika daju ogromne pare lijecnicima da pišu njihove lijekove... Tu su razni pokloni, putovanja, i da ne nabrajam dalje... I što je najgore sve je to uracunato u cijenu lijeka, sva ta davanja i sve promocije...Vecina ljekara pišu lijekove od kompanija koje im plate razne studije, vode ih na kongrese, daju im poklone i sl... ne gledajuci na to dali je možda odredjeni lijek od druge konkurentske kuce možda bolji i kvalitetniji...



Žalosno ali istinito!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.