New Posts New Posts RSS Feed - MYPROTEIN
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

MYPROTEIN

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: MYPROTEIN
    Posted: 01 Prosinac 2013 at 17:23
jel koristi tko ove proteine od ovog proizvodaca? pitam opcenito zbog cijene, jer mogu dobit 5kg za 579kn a 100% whey gold standard 2,27kg za 454kn

pitam striktno za ovaj:
https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/Myprotein-Impact-Whey-Protein-5kg.aspx

a ja trenutno koristim ovaj:
https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/100-Whey-Gold-Standard-2kg.aspx


i sto mislite za creatin od myproteine u usporedbi od Optimum Nutrition . Optimum Nutrition je vjerovatno bolji jer je bolja firma, ali sada u kojem omjeru bolja, jer razlika u cijeni je velika i u kolicini.
ako se tko razumije neka mi pomogne. creatin sam vec prije uzimao od Optimum Nutrition i ono bio je dosta dobar. ali cijena, cijena je presudna u svemu tako i u ovome. Namjeravam ga pocet uzimat od 1.1.2014 prvo se jos moram unistit za novu haha pa tek nagodinu pocet konzumirat, jer znam da onda nema kave, gaziranih sokova, energetskih sokova i alkohola pa cekam jos :)

No pain No gain
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 21:27
myprotein je iznimno kvalitetan ,neceš pogriješiti s njim. Inace, sve ovo uz kreatin ti možeš uzimati ali ne u krugu od 2 sata (sat prije odnosno poslije konzumiranja)... ;)
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 21:51
od myproteina ima jos jedna zesca perverzija osim proteina - a to je kikiriki maslac.. i za te novce se fkt isplati uzet :))

samo steta sto nisu uvezli one ostale proizvode tipa mix za proteinske palacinke, muffine i ta cuda.. izgleda simpa kao meduobrok ^^
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 22:32
Onda super, sljedecu turu uzimam 5kg tog proteina :D

ma ja sam uvijek sve izbacio, sto sigurno sigurno


nisam ni cuo za ovu firmu do sada tak da ne znam ni za taj namaz ni za nista haha a cini se da je to bila losa stvar. Eto sad znam pa cu udrit po njemu ;)
No pain No gain
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 22:50
Originally posted by runner_342 runner_342 wrote:

od myproteina ima jos jedna zesca perverzija osim proteina - a to je kikiriki maslac.. i za te novce se fkt isplati uzet :))

samo steta sto nisu uvezli one ostale proizvode tipa mix za proteinske palacinke, muffine i ta cuda.. izgleda simpa kao meduobrok ^^

runner_342, myprotein protein pancake mix, protein muffin mix su njihovi noviteti. Imati cemo ih i mi uskoro u ponudi. Wink

A što se tice kikiriki maslaca, da... fantasticnog je okusa i ekipa ga ludo kupuje.

Evo linka za sve koji ga još nisu upoznali:

Maslac je dostupan u 2 varijante - smooth (kremasto) i crunchy (s komadicima kikirikija). 




Edited by Zoki - 01 Prosinac 2013 at 22:50
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 22:55
Posto sam u fazi skidanja skembe pa ne jedem kruh, za sad cu ga jos zaobici. Ali jednom cu ga probat, a do tada ako nis proteine uzimam sigurno i to odmah 5kg :D nek se ima nek se pije ;)
No pain No gain
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 02:39
Kako je lijepo cuti da ce doci i ostala cuda od Myproteina... Cista perverzija od proizvodaca, svi proizvodi su savrseni ^^
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 09:56
Znaci valja taj kikiriki maslac?
Nisam htjela uzimat dok ne cujem reakcije

A Impact whey - okus cokolada je najbolji do sad okus cokolade koji sam probala.
Ne znam kakvi su drugi okusi, ako je netko probao nek javi dojmove?
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 11:06
Ja trenutno pijem njihov vanilija-malina i stvarno je perverzija od okusa.
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 13:56
ajd ovo je super, za sada svi komentari pozitivni :D a uz okus, nadam se da imaju i ucinka? da se hvata na tijelo i misic, a ne sam da je fin a da se sve potrebno ispisa :D hh
No pain No gain
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 14:02
Kikiriki maslac je brutalan... Redovito ga maznem prije veslanja ili trcanja.. Fkt zasiti, odlican okus... Energetski me dost digne... Mah, milina... ^^

Zivio MyProtein... Jos samo da dodu ove nove perverzije... Odustat cu od prave hrane jer su presavrseni xD
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 17:34
btw a razlika izmedu myproteina i 100% whey gold standarda je i to sta myprotein nema u sebi ni bcaa ni glutamin. sad kolko to igra ulogu? jer negdje sam procitao da je bas to Zoki ovdje napisao na forumu da je to razlika izmedu te dvije vrste a tu je i velika razlika u cijeni odmah. pa sada jel igra to veliku ulogu? posto pijem samo proteine htio bih da iz njih dobim sto vise dobrih stvari zar ne? a ne da moram uz to kupovat glutamin i aminokiseline jos :D
No pain No gain
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 13:08
myprotein je smece,jednom narucio i nikad vise,neznam kakav je onaj s okusom al pretpostavljam kako ga svi hvale da je sam secer,ja sam narucio ovaj bez secera i to cudo se nemoze popiti a da ne popijes grudu,probao sam ako ne 10ak vrsta proizvodjaca a proteine koristim oko 2 godine i nikad nista gore popio nisam,sad radim palacinke od njega dok ne potrosim
Back to Top
Kaylee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kaylee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 13:19
Namjeravam kupiti njihov sojin protein, bezokusni, nisam fan tih okusa. Cijena za 1kg mi je presmješna - 160kn.
Lift heavy. Because the barbell won't wake up one day and tell you it doesn't love you anymore.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 15:48

Originally posted by adatar adatar wrote:

myprotein je smece,jednom narucio i nikad vise,neznam kakav je onaj s okusom al pretpostavljam kako ga svi hvale da je sam secer,ja sam narucio ovaj bez secera i to cudo se nemoze popiti a da ne popijes grudu,probao sam ako ne 10ak vrsta proizvodjaca a proteine koristim oko 2 godine i nikad nista gore popio nisam,sad radim palacinke od njega dok ne potrosim

to je ono - 100 ljudi 100 cudi. 

Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 16:10
Meni su isto svi njihovi proizvodi koje sam do sad narucivala odlicni, kako cijenom, tako i okusom. Kikiriki maslac je, kao što je vec netko rekao, perverzija samo takva, a nije ni maslac od badema daleko. Whey sam za sada probala samo cokoladni i baš sam htjela napisati kako je nevjerojatnog okusa, ako dodam u njega malo kakaa, sjeckanih badema i nešto mlijeka, dovoljno da se zgusne, bude totalna Nutella. 

Edited by Wednesday - 07 Sijecanj 2014 at 16:11
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.