New Posts New Posts RSS Feed - Moja transformacija!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja transformacija!

 Post Reply Post Reply
Author
christmasfitt View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2016
Location: Solin
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote christmasfitt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moja transformacija!
    Posted: 03 Veljaca 2017 at 13:19
Moje ime je Ante, živim u Solinu i imam 20 god. Cijeli život se bavim sportom( god dana kickboxa, 4 god nogomet) i smatram da bi se svatko trebao baviti nekim sportom, makar rekreacijski. trenirajući kickbox shvatio sam da nije to to što želim. Tad sam bio visok 185 cm i 76kg, dakle žgoljo, a to je sport u kojem se trošiš nenormalno i vecinom se svodi na kondiciju. Dakako, i ma tu i treninga snage al nije toliki fokus na tome. shvatio sam da nisam sretan svojim izgledom i da krećem u teretanu.
Prvog dana mjeseca travnja 2015. godine prvi put sam ušao u teretanu..u početku nisam znao što radim, što su to proteini, ugljikohidrati, kako se treba hraniti, koliko čega jesti a pogotovo trening .. trebalo mi je pola godine da se uštimam kako što treba...i nakon nekog vremena zavolio sam ovaj , neki se nece složiti, sport.. nisu svi bilderi napuhane iskompleksirane budale. na balkanu čim netko uđje u teretanu kreću kritike kao: štaš ti tamo nemos 2 kg dignit, napuhat ces se od proteina, proteini su steroidi i te gluposti. 
i tako to traje vec godinu ipo, uskoro 2 godine i trajat ce jos dugo Tongue
ovo je moja transformacija!

nedavno sam napravio YT  kanal pa bi volio ako pogledate ...snimam nekad na eng nekad na hrv.. jos se dvoumim... kanal se zove Christmas Fitness jer se prezivam Božić pa mi se činilo prikladno ime..

Hvala na pažnji!

youtube kanal CHRISTMAS FITNESS
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2017 at 20:02
Sve pohvale!!
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2017 at 15:39
zvijer! svaka čast,majstore!
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2017 at 07:34
Radi sve na engleskom, od hrvatskih klikova nema para na youtubu.

U svakom slučaju, za svaku pohvalu sine.
Back to Top
christmasfitt View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2016
Location: Solin
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote christmasfitt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2017 at 23:23
skužija san to jer na ovom videu o ttransformaciji je upa koji dolar dok na ostalima slabo..ma najveći mi je problem kad san s prijateljima koji ne znaju eng bas dobro pa ono...kombinirati ću malo ovo malo ono..hvala na podršciSmile 
youtube kanal CHRISTMAS FITNESS
Back to Top
christmasfitt View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2016
Location: Solin
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote christmasfitt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2017 at 16:22
NOVI TRANSFORMACIJSKI VIDEO! 
 Pretplatite se puno bi mi znacilo!

Hvala!
youtube kanal CHRISTMAS FITNESS
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.