New Posts New Posts RSS Feed - Moj Nick govori sveee...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj Nick govori sveee...

 Post Reply Post Reply Page  123 15>
Author
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moj Nick govori sveee...
    Posted: 30 Kolovoz 2013 at 19:46
Pozdrav dragi moji...
Eto,mislim da je vrijeme da se pokrenem jer kilogrami se samo nižu.
Tipican sam Garfield tip...noge i ruke donekle OK, a ostalo mila majka...samo što ja nisam slatka kao macak,vec sve groznija i groznija.
Svjesna da moram neku promijenu napravit odlucila se javit Vama dragi Fitovci.
Najveci problem je sredina i zbog te sredine bezvoljnost...tako da nikako da se skockam,vec samo papam,papam i papam...
POšto sam trenutno malo u škripcu s vremenom razmišljala sam da radim onaj FOcus 25..jer 25 minuta ajme cu moorat nac,a da ne nadjem neku ispriku.
Prehrana glavni problem,svi na poslu papaju i papaju,a ja ne znam rec ne..veliki sam gurman svega i zdravog i manje zdravog...
Teško mi jest više obroka jer radim u trgovni..iii jednostavno ne znam od kud krenuti...mijauuu...help..ne želim biti ko moji macori...
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 20:00
dobrodošla!
i moji svi papaju,svašta,a ja ih gledam i smiješkam se!
nauci se reci NE,i budi cvrsta,i pocni vježbati
a ostale strucne savjete ceš dobiti od drugih,ja još ucim!
sretno
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 20:20
pozdrav i dobrodošla za pocetak je bitno da si postala svjesna što radiš krivo i da to što drugi jedu nezdravo i loše nemora apsolutno imati nikakav utjecaj na tebe. Ja svaki dan gleda kako se ukucani ubijaju u slatkišima, masnoj i nezdravoj hrani pa me to ni malo ne smeta, dapace, daje mi jos jacu motivaciju. Imas li mozda neke clanove obitelji ili prijatelja koji ce ti dati podrsku u promjeni zivotnog stila? ako nemas, vrijeme je da najavis svoj naum i trazis podrsku
U svakom slucaju, mozes kreniti s tih 25 min vjezbanja ako ti tako odgovara ali nam svakako prvo napisi godine, visinu, tezinu, navike i sl. kako bi znali odakle treba krenuti.
I naravno, sve svoje jelovnike, treninge, frustracije itd itb mozes pisati ovdje
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 20:34
Hm,podršku teško..možda se nadje neko,ali prvenstveno svima je moto samo jednom se živi ..i teško je s takvom ekipom oko sebe,ali vidim da to nema smisla...debljam se,krvna slika nije bajna..treba stati na loptu.
Imam 33 godine,169 cm i 61 kg. Nije to tako strašno,ali je strašno kakve su te kile,koliko je tu masti i di se nalaze te kako ja izgledam bez odjece,a to je blago receno koma.
Focus 25 sam tako predložila ako neko ima nešto bolje bila bih jako zahvalna jer tu baš i nisam doma.Šta se tice prehrane tu treba plan napravit i to pod hitno jer hrpa svakojakih gluposti od bureka,pizze i forneta za pauzu-- svjesna sam da je loše...zato od danas(nema od ponedjeljka- to su isprazne price :-) ) moram nekako smoci snage i pocet...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 20:54
Hej pozdrav i dobro nam došla;))
Onda ceš podršku dobiti tu, koliko god ti treba
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 20:59
Pozdrav i od mene Wink

Uh...znaš i sama kako to ide - odluka je na tebi, drugi su nebitni.

Imaš koju slicicu? 


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 21:47
dobrodosla :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 21:54
Dobrodosla :)
Back to Top
Allen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 23:09
Pozdrav:)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 00:15
Dobrodošla :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 11:05
Welcome !!
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 12:33
Dobrodošla!
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 17:01
Hvala svima,inace sam dosta sramežljiva za slikanje,narocito sada jer izgledam trenutno grozno i jos sam k tome blijeda ko sir,ali iduci tjedan kad mi se vrati fotic ili usb za mob smoci cu hrabrosti i nabacit koju slicicu...
:-).
Svjesna sam da su drugi nevitni,trebam znat rec ne (tu nije sad samo hrana u pitanju vec i ostalo - svima bi udovoljila,a onda sam ja nesretna.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 18:07
Originally posted by Garfield-ca Garfield-ca wrote:

 svima bi udovoljila,a onda sam ja nesretna.

Citaj ovo sve dok ti ne sjedne što samoj sebi radiš time. Nemaš ti što udovoljavati drugima, drugi neka se pobrinu za sebe, i neka nauce sebe zadovoljit - to nije tvoj zadatak, da ispunjavaš tudja ocekivanja i sebicne želje. Jedino što bi ti trebali željeti je to da ti budeš sretna - nije li to ljubav? Sve drugo je....sve drugo. A i vjeruj mi, što više dopustiš sebi i što više sebe budeš usrecivala, više ceš toga imati za davati drugima, iskreno. Vidiš ovaj moj potpis dolje? Okreni ledja publici Wink

Pobrini se za sebe!


Što se slikice tice, ako ti je problem ovako javno, slobodno pošalji meni u inbox.....bez ikakvog srama ili nelagode, svašta je i ovo moje tijelo prošlo i prolazi  Smile tako da.......slobodno Smile




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 18:37
Pa da možda bi bilo mi lakše tako Gym Girl..eto cim se uspijem po fotkat šaljem ti slikice. .Trudim se mjenjat,teško je kad si citav život "prilagodljiv" i tebi sve odgovara,ali vjerujem da nikad nije kasno..
Citam prvo bi trebala sa nekim deficitom kalorija i pocet malo ozbiljnije trenirat. Imam srece da sam sad kroz ljeto dosta planinarila i hodala jer bi imala još 10 kg viška s obzirom zbog unosa hrane..ali ove aktivnosti nisu dovoljne jer svaki mjesec sve sam "masnija".. tako da treba stvarno stat na tu loptu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 19:32
Može, i bez srama Wink 

Gle...nema ništa loše u malo prilagodljivosti, cak je nekad i potrebna, radi opceg mira :) Ali kada te ta prilagodljivost cini nesretnom - onda to treba mijenjati, no matter what. To ne moraju biti neki drasticni skokovi, ne moraš odmah sve jesti savršeno. Promjena tu i tamo, puno kretanja i sve ce krenut samo od sebe!

Tako je - bitno da si napraviš deficit i malo izreguliraš prehranu jer nisu ni samo kalorije bitne, kvaliteta hrane im stoji uz bok Smile

Možemo ti pomoci u slaganju jelovnika, da ne budeš prestriktna, a da opet nešto napraviš.

Kako otprilike možeš jesti? Mislim...šta inace imaš doma, kako se jede, i koliko si u mogucnosti uopce birati i kupovati za sebe?


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.