New Posts New Posts RSS Feed - krajnje je vrijeme... molim pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

krajnje je vrijeme... molim pomoc

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
mmarkovic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mmarkovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: krajnje je vrijeme... molim pomoc
    Posted: 12 Prosinac 2014 at 02:34
Ljudi,

vec 4i30 h citam i proucavam za koju djetu da se odlucim. Tolika me depra pere jer sam se zdepao da to nisu istine a ne zelim niti pomisliti sto slijedi sada za vrijeme bozica i nove godine... kako bih sad bar nesto do toga izgubio odlucio sam se za keto dijetu. No imam par nedoumica oko prakticiranja sam djete.

Cilj 1: do bozica bez unosa UH.
Cilj 2: od 2.1. Teska keto djeta

visok sam 200 cm i dosao sam sa svojih 99kg na 125-6!!! Strah me iti stati na vagu al ispod toga nemam. Alarm se upalio. Danas sam posjetio trgovinu i kupio impact whey, sci muscle lipofenom, omega 3 natrol te dymatize multivitamin.

Kako sam student i sam zivim tu se javlja najveci problem. Otkad sam upisao fax prestao sam se baviti sportom i eto belaja...

Koliko dugo se keto dijeta moze provoditi?
Da li u ketozi mogu udarati samo po proteinima iz bijeloga mesa,posnog sira,ribe i wheya?
Da li od masnoca mogu unositi: bademe,omega 3 capsule maslinovo ulje

Neznam koliki mi omjer mora biti izmedu P i M jer su UH na 0. Nemoguce na 0 al eto da tako kazemo.

Pekara i menza su do sada bili moj izvor hranjenja, no odlucio samnstvari dovesti u kontrolu. Znam da me ceka dug i trnovit put no spreman sam se boriti! Glavni cilj j: 1.7.2015. 95kg!

Sramin se sam sebe... molim Vas ljudi za pomoc...

Unaprijed hvala...

Edited by mmarkovic - 12 Prosinac 2014 at 02:36
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 08:41
Originally posted by mmarkovic mmarkovic wrote:

Ljudi,

vec 4i30 h citam i proucavam za koju djetu da se odlucim. Tolika me depra pere jer sam se zdepao da to nisu istine a ne zelim niti pomisliti sto slijedi sada za vrijeme bozica i nove godine... kako bih sad bar nesto do toga izgubio odlucio sam se za keto dijetu. No imam par nedoumica oko prakticiranja sam djete.

Cilj 1: do bozica bez unosa UH.
Cilj 2: od 2.1. Teska keto djeta

visok sam 200 cm i dosao sam sa svojih 99kg na 125-6!!! Strah me iti stati na vagu al ispod toga nemam. Alarm se upalio. Danas sam posjetio trgovinu i kupio impact whey, sci muscle lipofenom, omega 3 natrol te dymatize multivitamin.

Kako sam student i sam zivim tu se javlja najveci problem. Otkad sam upisao fax prestao sam se baviti sportom i eto belaja...

Koliko dugo se keto dijeta moze provoditi?
Da li u ketozi mogu udarati samo po proteinima iz bijeloga mesa,posnog sira,ribe i wheya?
Da li od masnoca mogu unositi: bademe,omega 3 capsule maslinovo ulje

Neznam koliki mi omjer mora biti izmedu P i M jer su UH na 0. Nemoguce na 0 al eto da tako kazemo.

Pekara i menza su do sada bili moj izvor hranjenja, no odlucio samnstvari dovesti u kontrolu. Znam da me ceka dug i trnovit put no spreman sam se boriti! Glavni cilj j: 1.7.2015. 95kg!

Sramin se sam sebe... molim Vas ljudi za pomoc...

Unaprijed hvala...

http://www.building-body.com/Regresivni-ketogeni-ciklus.html
...ode ti sve piše kako ćeš  provodit KETO....i omjeri kolko čega...od hrane jedeš :slaninu,pršut,hrenovke najmasnije meso bilo koje,sve bijelo meso,gauda,eementaler,jaja,bademi,zelena salata,kupus ,omega 3 kapsule,maslinovo ulje ....znači proteini i masti ...UH u tragovima...mlijeko , jogurt  i posni sir te izbacuju iz ketoze bar mene. ...whey nemoj unosit ako ne treniraš i nema ti UH poslije treninga..
 


iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 09:11
Počni se bavit fizičkom aktivnošću, gdje ima faxa ima i teretana.

Od svog asortimana u pekari, jedino za čeg se trebaš zanimati je prodavačica.

Uz uravnoteženu i raznoliku prehranu u ketozi možeš biti neograničeno, no sumnjam da ciljaš na uravnoteženu i raznoliku prehranu, pa onda bolje maksimalno 4 tjedna.

Dovoljno si špekast da možeš napravit neku visokoproteinsku crash dijetu na kojoj bi bio u ketozi čisto na temelju topljenja vlastitog sala, ja sam nešto takvo napravio prošle godine u 11-12 mjesecu. Kasnije sam vidio da je to neka McDonalds dijeta ili tako nekako, no kasnije sam promjenio ploču jer sam sumnjao da je dugoročno zdravo.

Od masnoća možeš unositi skoro sve. Savjetujem ti da se baziraš više na zasićenim i mononezasićenim mastima i izbjegavaš namirnice s polinezasićenim mastima, 2g omege-3 iz plave ribe ti je dovoljno dnevno, omegu-6 izbjegavaj koliko god možeš, imaš je i za EU tržište.

Nemaš se što sramit, jednostavno pokreni masnu guzicu i mrš u teretanu. Lift, lift, burn that fat!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 09:53
Originally posted by Goranchero Goranchero wrote:



Od svog asortimana u pekari, jedino za čeg se trebaš zanimati je prodavačica.


ja cu poludit LOLLOLClap

autore, sretno! 

btw, mcdonalds dijeta, nije to valjda ovo? http://www.24sata.hr/sokantno/bio-na-mcdonalds-dijeti-i-za-30-dana-izgubio-7-kila-113197
Tongue


Edited by bejb - 12 Prosinac 2014 at 09:59
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 10:31
Ovaj McDonalds je daleki rođak od onog što peče hamburgere, mislim da im je pradjed imao farmu.

http://www.bodyrecomposition.com/the-rapid-fat-loss-handbook/

Ovo je dosta slično nečem što sam ja sebi smislio prije nekih godinu dana. No spram sadašnjeg menija je.... dosadno. Nema teorije da više pržim išta bez masti i da jedem posni sir.
Back to Top
mmarkovic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mmarkovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 16:10
Budem veceras sastavio jelovnik pa postam tu. Ok?
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 18:24
Složi nešto, pa da se nas 5-6 tu ima nadmudrivat oko nečeg. :D
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 21:31
Originally posted by Goranchero Goranchero wrote:


Nema teorije da više pržim išta bez masti i da jedem posni sir.



Shvacam da nema smisla pržit na suvo al zasto si protiv posnog,.. mislim ako ti fali masnoce uvijek možeš dodat nešto od ulja (maslinovo, laneno, konopljino).., zašto nikad više, šta ti se ne sviđa kod njega?



Ali da ne skrenem s teme, markovicu, vjerojatno bi bilo dobro kad bi navea primjer trenutne prehrane koja te dovela do problema, mislim da je keto dijeta pre extremna i vjerojatno nece bit toliko djelotvorna kod tebe, nju provode ljudi koji su vec u zavidnoj fizickoj formi za onaj završni touch, ali možda sam u krivu.



Edited by Thor - 12 Prosinac 2014 at 21:40
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 21:35
Samo nemoj margarin imati u jelovniku :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mmarkovic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mmarkovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 22:32
Da li mogu jednostavno svaki dan ici bez uh uz omjer masti 70% i proteini 30% da puno ne mudrujem?
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 22:34
Možeš šta hoćeš, nitko ti ne smeta.
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
mmarkovic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mmarkovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 23:06
Što je ovo prišlu na neku sprdnju?
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 23:22
Ne.
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
mmarkovic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mmarkovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2014 at 23:31
Čini mi se da da. Ali ok
Back to Top
fpotter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 76
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fpotter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2014 at 00:04
Svatko je drugčiji i ne odgovara svakome da drastično izbaci ugljikohidrate ili da drastično izbaci masti.
Trebaš eksperimentirati na sebi, pa vidjeti što ti najbolje odgovara koji god ti cilj bio.
nitko ti ne može sa 100%-tnom sigurnošću garantirati nešto jer je ljudski organizam puno kompleksniji od računanja kalorija, P, UH, M...itd.

... to ti se želi reći Wink
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2014 at 10:54
Originally posted by Thor Thor wrote:

 

Ali da ne skrenem s teme, markovicu, vjerojatno bi bilo dobro kad bi navea primjer trenutne prehrane koja te dovela do problema, mislim da je keto dijeta pre extremna i vjerojatno nece bit toliko djelotvorna kod tebe, nju provode ljudi koji su vec u zavidnoj fizickoj formi za onaj završni touch, ali možda sam u krivu.


Slažem se iako keto čak i bolje legne nekome sa većim viškom kg-a, veća kilaža trpi i veće ekstreme :) Vidim da se i Goranchero uhvatio visokoproteinske dijete koja bi čak i upalila.....ali pitanje je koliko bi se tu zdravih navika pokupilo i koliko bi se takav režim istrpio...kod nekih to dovede do više problema nego rješenja, ako nisu pod nazdzorom nekog ko se kuži.

Ja bih rekla da bi ovdje već izbacivanje pekare i ubacivanje nekih aktivnosti napravilo prvi korak ;) Dobar doručak i međuobrok, korak dalje........i tako korak po korak do boljih navika.....može se i bez extrema, i zadržati to na duži rok, a ne do sljedećeg pucanja....

No, svatko bira svoje pa sad ovisi o autoru teme što bi prije istrpio...u svakom slučaju, bilo bi korisno pojačat unos masti naspram uh-a, ali ne da se uh-i totalno izbace niti da se masti dovedu do krajnosti...i vlakna, vlakna... Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.