New Posts New Posts RSS Feed - Keto dijeta - pa da malo raspravljamo ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Keto dijeta - pa da malo raspravljamo ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 454647
Author
AnnaFitness View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnnaFitness Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2016 at 18:04
Hvala ti puno punoo! Pitala sam jer mi je banana sumnjiva haha... A nakon hit treninga isto da pojedem rizu uz piletinu ili ipak bez uh?! I dan kada ne treniram da budem na nuli sa UH ili da pojedem zobene ujutro samo i to je to?! Po tvom misljenju. Pitam jer me interesira perspektiva iz muskog gledista! ☺
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2016 at 12:23
Ako imas prostora i mrsavis (kao sto sam rekao vec u jednom od prethodnih postova), nema potrebe da radis dodatne restrikcije u ishrani, jer bi izbacivanje ugh to svakako znacilo, pa makar i na jedan/dva dana u tjednu.

Poslije HIIT ne bi koristio PWM, ali bih jeo kruti obrok s proteinima svakako, a ako mi kalorijski unos dopusta, onda i UH naravno.
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
AnnaFitness View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnnaFitness Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2016 at 19:29
Dakle poslije hiita niti whey (sam) pa kruti obrok?! Onace hvaala ti puno na informacijama i misljenju. Tnx tnx tnx 😊
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2016 at 12:24
Opet isto pitanje koje sam par puta napisao... 
Sto je cilj? Ispunjava li ih trenutni rezim?  Kilaza pada ili stagnira, gubis/dobijas cm u struku? 
Jer prije svake korekcije trebalo bi se pitat upravo to... :)

Ja bih ostavio whey neposredno nakon, i onda kruti obrok doma normalno.
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
AnnaFitness View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnnaFitness Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2016 at 18:23
Ok,hvala...a pitam jer eto da skupim vise informacija. Hvala ti puno! Pozdravi ☺
Back to Top
HERCEGOVAC View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HERCEGOVAC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2017 at 13:08
Dobar dan i ja sam jučer započeo keto dijetu i trajat če 8 tjedana IMA DA ME NEMA e sad kako ste vi gurali s tom keto jeste uspjeli na šta moram pazit SVAKI SAVJET JE DOBRO DOŠAO ZAHVALJUJEM
Back to Top
split15 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote split15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2017 at 13:59
trenutno sam na tjednoj/dvotjednoj prehrani bez ugljikohidrata, uz redovnu tjelovježbu naravno, uglavnom čitam da nije lako biti na istoj, ali da ubija masne naslage, ima li tko kakvog iskustva?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 454647
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.