New Posts New Posts RSS Feed - Keto dijeta - pa da malo raspravljamo ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Keto dijeta - pa da malo raspravljamo ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1234 47>
Author
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2009 at 09:22
Mene zanima koliko ima keto smisla ako si u fazi 2
tjednog "netreniranja" zbog npr.ozljede? Pa da nemaš
punjenje uopce.Onda kad ponovo pocneš pa da dodaš
punjenje š tjedno?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2009 at 11:01
  Možeš ti biti i na keto sa punjenjem jednom tjedno sa nekim laganim treningom...pa polako dodavati treninge.....


OK...ona cu ubaciti voce  ujutro kad stižem.....ili ako ne budem jela ujutro komad voca negdje oko treninga....

Moram se pohvaliti da sam izdržala ovaj tjedan....sutra lagano punjenje....;) Jedino da danas preživim no alcohol...;)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2009 at 12:17
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Možeš ti biti i na keto sa punjenjem jednom tjedno sa nekim laganim treningom...pa polako dodavati treninge.....


OK...ona cu ubaciti voce  ujutro kad stižem.....ili ako ne budem jela ujutro komad voca negdje oko treninga....

Moram se pohvaliti da sam izdržala ovaj tjedan....sutra lagano punjenje....;) Jedino da danas preživim no alcohol...;)

Također ide lagano ovaj tjedan i sutra cheat sa obiteljskim ruckom heh

Nego, uhvatila me jaka upala grla i pijem neke kapsule i cuclam sve živo da što prije prođe..užas, koliko teško gutam slabo i jedem..

Bye bye kilogrami
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2009 at 12:44
Užas...upala grla...fuj fuj...;)

A sutra...da..mogla bi mama nešto fino skuhati...i zdravo..neku maneštricu....;)))


Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2009 at 13:26
Ljudi, ne znam jesam li se u krivu temu ubacila, ako jesam, sorry , ali evo baš vas citam i vidim da spominjete voce. Zbunjuju me neke vrste voca, posebno smokva.
Jel netko zna kako smokve utjecu na podizanje razine šecera u krvi, jel imaju previše UH(šecera)?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2009 at 13:41
Originally posted by Kate Kate wrote:

Ljudi, ne znam jesam li se u krivu temu ubacila, ako jesam, sorry , ali evo baš vas citam i vidim da spominjete voce. Zbunjuju me neke vrste voca, posebno smokva.
Jel netko zna kako smokve utjecu na podizanje razine šecera u krvi, jel imaju previše UH(šecera)?

Na ovoj stranici možeš naci GI za skoro sve namirnice

GI smokve, sušene

GI=60, srednje visok.

I evo ti za njihov udio UH-a

Smokve UH
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2009 at 13:55
Eto, znala sam ja da ce me Thorn expresno uputit na pravo misto.
Hvala Thorn   
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2009 at 14:36
  hej hej!

thorn :) , nisam unosila premalo kalorija jer sam unosila i vise uh nego sto pise... i jela sam jogurt u medjuobroku s bademima i znala sam navece oko 23h jest voce jer nisam bas mogla izdrzati... i kile su svejedno isle dole ali i stvari isto... jednostavno svaki organizam je dugaciji.... i da slazem se za orasaste plodove :))) bademi pistaci, indijski orascici (oni su jaaako masni ali su tako fiiiiiniiiii::::)

dalia kako ide? jedino sto je malo bed meni bilo na keto sto mi je falilo voce, jer ga znam pojest jaaaaaaaako puno :))) ali izdrzi se
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2009 at 16:49
Originally posted by Kate Kate wrote:

Eto, znala sam ja da ce me Thorn expresno uputit na pravo misto.
Hvala Thorn   

Nema problema, uvijek kad znam i mogu

@ena
Tako je, svatko ima neku drukciju sitnicu u svom organizmu i preko tog se ne može prijeci. Al ipak, neke osnove uvijek postoje i prema tome se treba ravnati.

Voce? Ne vidim zašto ne..jest da to onda nije klasicna zadrta ketoza ali..vocka tu i tamo te stvarno nece toliko izbaciti iz željenog cilja. Pogotovo sad preko ljeta ti odoli svom ovom vocu..probaj!


Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 08:18
  ne mogu odoljet nikako, ja pojedem nenormalno voca preko dana , bokte pol place mi ode na voce... dnevno obavezno bar cijelu dinju uz 4-5 nektarinki, ujutro nataste jabuka, pa banana dve na poslu , pa udjem u konzum i snimim marelice i grozdje aaaaaaaaaaaaaaaaaarrrghhhhhhh :))) meni je to bolje od cokolade:))) i onda otvorim fitnes.com i vidim naslov : birajte manje kaloricno voce.... jeah right

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 11:18

 i nije taj naslov zavraga :) voce je super zdravo i korisno za organizam ali trebalo bi pripazit i s njim kad se pazi na težinu, pogotovo endomorfi koji reagiraju na svaki klinac. S obzirom da sam ja jedna od njih, tocno vidim razliku kad ga previše jedem, i to više vrsta, pogotovo popodne i navecer.

Najmanja šteta se postiže ako se konzumira ujutro, najbolje kao prvi obrok dok su glikogenske rezerve u jetri ispražnjene pa se osiguravamo da taj šecer ne odluta negdje gdje nebi trebao. Tako ja prakticiram zadnje vrijeme i super mi je. E sad, opet se vracamo na to da svi mi reagiramo drukcije pa nije za svakog tako, neki ga stvarno mogu jest u neogranicenim kolicinama..

a za one koji lupaju po vocu cijeli dan, a stagniraju sa težinom ili centimetrima :) bilo bi dobro probat kako bi ova verzija išla...

ena ti samo 6 obroka voca odvališ dnevno

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 11:42
Kad smo vec ovdje,našla sam onaj primjer dijete Davida
Kirscha po kojem mršavi Hollywood,radi se o potpunom
odricanju od UH mislim da 2 tjedna,garantira fantasticne
rezultate,uz svakodnevno 90 min vježbanje. Mislite li da
je to o.k.? Ustvari je primjer keto dijete bar tako
mislim.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 11:51
Originally posted by carissima carissima wrote:

Kad smo vec ovdje,našla sam onaj primjer dijete Davida
Kirscha po kojem mršavi Hollywood,radi se o potpunom
odricanju od UH mislim da 2 tjedna,garantira fantasticne
rezultate,uz svakodnevno 90 min vježbanje. Mislite li da
je to o.k.? Ustvari je primjer keto dijete bar tako
mislim.

Hm, možeš malo više info o tome?
Ali nekako cist sumnjam da unose višestruko i jednostruko zasicene masnoce...

Možda je u pitanju samo proteini + povrce?

I evo sad kad smo kod ovoga..dijeta ili stil prehrane? - na p+m obrocima cijeli dan, sa jedino p+uh obrokom iza treninga (PWM), i vocem za jutro il prije treninga bih mogao doslovno cijelo vrijeme živjeti i ne bi bio bed. Kad je keto bez p+uh pwm-a i voca onda bi to smatrao dijetom i ne bi držao dulje od 2tj bez punjenja, ako i toliko.


@gym girl
Još jedan endo? Ajde super, bar smo na istim mukama
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 12:14

 jao, kloni se hollywooda

new york diet? ma kolko sam ja skuzila to je više namijenjeno onima koji imaju tonu za skinut i koji imaju katastrofa navike pa im je tih prvih 2 tjedna odricanja od UH-a totalni šok za organizam tako da kile samo idu dole...a i obecava cca 7 kg u 2 tjedna  što necu ni komentirat...a prehrana je neka verzija atkinsa i ostalih slicnih dijeta..slicnost sa keto je u tome što je baza na proteinima i mastima samo što se ovdje kalorije režu na 900 što je preprepremalo...pogotovo u kombinaciji s treningom..stanje preživljavanja..

e sad ne znam koliko ti želiš skinut ali nekako mi ovo i nije bas neki nacin..onda ili probaj keto pa sa punjenjem  ili probaj UH jest samo ujutro a kasnije se bazirat na proteinima, povrcu niskog GI-a i mastima..to bi ti ja mislim bilo cisto dovoljno

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 12:30

    uuu muke muke thorn, ali mogu ti reci da koliko god sam bila ovisna o UH prije, sada se cisto zadovoljim time da ih rješim ujutro i/ili poslije treninga i ja mirna, tako da su te muke postale mukice, a i to su sve manje

..i to me dovodi do toga što kažeš, definitivno stil prehrane. Ja se otprilike tako hranim vec nekih 2-3 godine i imam više energije neko ikad prije! Nisi gladan, nisi živcan, jedeš ko beba svakih 2-3 sata i super. Ljudi misle da im treba brdo UH za energiju i to po mogucnosti nabacano u š-2 obroka koja jedva stignu obavit...ko da i dalje kopamo po poljima ko nekad..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 20:10
  Evo i danas dan glatko protekao.... Odradila sam samo punjenje u prvom dijelu dana....vrlo cisto punjenje....osim jedan red cokolade....ali rano ujutro...
Ja vrlo zadovoljna....;) Drugio dio dana mi nekako paše P + M obroci.....

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 47>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.