New Posts New Posts RSS Feed - Kako smanjiti mišićnu masu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako smanjiti mišićnu masu

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
biedronka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biedronka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako smanjiti mišićnu masu
    Posted: 07 Rujan 2014 at 16:10
Pozdrav!

Veliki sam zaljubljenik u jogu i idem na 2 treninga dnevno (3h) svaki dan. primijetila sam da sam "nabila" dosta mišićne mase što mi se nikako ne sviđa jer sama sebi izgledam kao Rambo.
Inače sam vegetarijanka i hranim se više manje zdravo, pokušavam izbjegavati ugljikohidrate :)

Pliz pliz pomozite i dajte neki savjet kako smanjiti mišićnu masu. I nemojte mi samo reći da je od joge nemoguće dobiti mišiće jer tko to kaže, nije probao jogu ;)

Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 16:21
Uf, poprilično dosta vježbaš, kako uspiješ naći toliko vremena svaki dan..
Dok se svi mučimo s nabijanjem mišića, ti bi ih smanjila hahah
Joj jako me zanimaju slike, ajde daj nam barem koju slikicu Smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 16:26
Molim te slike da ja vidim nabildanost :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2014 at 19:59
Da dobijes TOLIKO misica od joge da izgledas kao rambo - ne mozes - pa makar bila i 200 posto mezo i jela kao stoka svaki dan.... To ti je subjektivni osecaj samo najverovatnije. Ali stvarno daj slike pa da vidimo.

Inace nikad mi nece biti jasna zabrinutost za fizicki izgled ako se bavis necime sto volis. Obzirom da joga nije aktivnost koja je usmerena samo na poboljsanje fizickog izgleda, vec i poboljsanje fizickog psihickog i dusevnog zdravlja te hrana za dusu, valjda bi trebalo da uzivas samo u toj ljubavi prema vestini... Mislim sta bi svaka sportistkinja da se brine za to kako se razvila od tog specificnog sporta, nikada ne bi bila usredsredjena na sam sport i taj osecaj koji on pruza nego bi trosila vreme na ispravljanje ''nuspojava'' u izgledu tog sporta...Ali okej, to je samo moje misljenje. I da, probala sam jogu :D

Ako ti je bas cilj malo da splasnes, onda izmeni ishranu i pocni da trcis (ne znam da li sada trcis), svakako se valja nadopuniti bilo kakav trening snage aerobnim treningom...

Kako jedes inace? Mislim ako si vegeterijanka pretezno... ne vidim od cega ti se uopste grade ti misici osim ako mu ne dajes po jajima i ostalim alternativnim proteinskim izvorima :D Ali ajde da ne budem puna predrasuda kao sto mi je jedan decko odavde sugerisao, cekamo slike :D

Back to Top
biedronka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biedronka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2014 at 08:44
uzivam ja u jogi i svim beneficijima što fizičke što mentalne stabilnosti koju mi pruža i ne bi se nikad prestala baviti njome samo radi toga jer se osjećam nabildano ili kako god. zato tražim od vas savjet kako doskočiti tome da mi mišići dalje ne "bujaju" jer mi sva roba postaje mala. :/

inače, još s ebavim i pole danceom, to sam zaboravila napomenuti jer sad preko ljeta nismo imali trenige, ali sad ponovno počinjemo. :D

vegetarijanka sam koja jede ribu i nju jedem skoro svaki drugi dan. neko vrijeme sam pila whey proteine, ali sam prestala, a sad tu i tamo popijem proteine od konoplje.

evo slike: http://tinypic.com/view.php?pic=24o0rh4&s=8#.VA1QOPmSww8
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2014 at 08:57
Ja bih na tvom mjestu bila jako zadovoljna i ne bih se zamarala sa smanjenjem mišićne mase
Iako sam očekivala iskreno neku totalno ogromnu ženu kad si rekla da se osjećaš kao rambo
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2014 at 09:35
meni ovo izgleda jako lijepo.
al tko sam ja da sudim drugima. ako zena zeli manje misice, mozda joj treba nesto savjetovati.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2014 at 10:09
Nema tu mišića na bacanje, to je subjektivan doživljaj kak se ona vidi......slike su nezahvalane, al ostavlja dojam takve  genetski krupnije građe, široka zdjelica.......i protiv takve građe nema pomoći........Na slici npr gornji dio tijela, ruke i ramena izgledaju da tu ima masnog tkiva koje ostavlja dojam popunjenosti.........Tak da prvo provjeriti postotak masti i vidjeti situaciju, pa ako ima kaj za skidati , a da ne prelazi u extreme samo radi toga da bi zgledala tanje onda poraditi na tome.. Pole dance sigurno moze doprinjeti muskulaturi na rukama...
U svakom slučaju, mozd abi se moglo ici namjerno na nekakvo skidanje misicne mase, ali to su extremi i nema smisla pričati o tome i teoretizirati, a i zahtjevalo bi totalnu posvečenost samo tom suludom cilju,promjenom svih aktivnosti koje trenutno  radiš  
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2014 at 11:24
ajme koje tijelooooooooooooooooooooooooo, nemoj smanjivat nistaaaaaaaaaa Thumbs Up
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2014 at 11:53
Originally posted by biedronka biedronka wrote:

inače, još s ebavim i pole danceom, to sam zaboravila napomenuti jer sad preko ljeta nismo imali trenige, ali sad ponovno počinjemo. :D


Ne vjerujem ni riječi dok ne vidimo snimku.

I malo ozbiljnije, idealno si građena, nema tu ni grama viška, sve na svome mjestu. Komentirao bih detaljnije, no moglo bi preći granice dobrog ukusa pa bolje da se suzdržim.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2014 at 12:47
Kao što su ti svi rekli to je subjetkivan doživljaj.
Iskreno meni ovako gledajući, nemaš ti tu ni grama ničega previše. Jako lijepo :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2014 at 15:37
Originally posted by Goranchero Goranchero wrote:

Originally posted by biedronka biedronka wrote:

inače, još s ebavim i pole danceom, to sam zaboravila napomenuti jer sad preko ljeta nismo imali trenige, ali sad ponovno počinjemo. :D


Ne vjerujem ni riječi dok ne vidimo snimku.

I malo ozbiljnije, idealno si građena, nema tu ni grama viška, sve na svome mjestu. Komentirao bih detaljnije, no moglo bi preći granice dobrog ukusa pa bolje da se suzdržim.

haha e moj Gorane hahahahah

Eto šta reći dečki su sve rekli LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2014 at 15:47
Trlja san oči jedno 5 minuta da vidin jesan dobro pročita naslov... ja mislin da je ovo jedinstvena tema i post na ovakvim stranicama svaka čast :D inače po slici sve 5 ostani tako i neš falit :)
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2014 at 16:41
O Boze dragi, ne da nemas visak misicne mase nego ti ne bi smetalo da je imas i malo
vise, ali po cenu masti. To sto kaze Phoenix, cini mi se da imas masti i vode na rukama jer bi u suprotnom imala vise definicije u rukama i izgledale bi zapravo misicavo, a takodje mi se cini da ti se i na bokovima skuplja masnoce... Mislim da tebi ne treba smanjenje misica nego da izgubis maaaalo jos na mastima i da sacuvas jos postojecu misicnu masu ( koje uopste nemas koliko ti mislis, zapravo prilicno spadas u prosecne sto bi se reklo toned vezbacice i rekreativce al nisi napucana) i to ce ti dati vise lean izgled koji ti hoces. A ne mozes doveka razvijati misice od pole dancea i joge, telo se adaptira na taj napor i potrebno je posle nekog vremena mnooogo noviteta u samom sportu da bi doslo opet do povecanja misicne mase. Ja se npr bavim plesom vec 7 godina i da je po tvojoj logici ja bih imala sada noge kao Rambo, medjutim to ne ide tako , tako da se za to ne brini, neces rasti kao kvasac dokle god se bavis jogom :D
Nisi premisicava uopste, tripujes, ako je tebi ovo misicavo ti bi se verovatno zgrozila od mojih nogu, listova a sada i ruku :D Stvarno mislim da ako vec hoces da se stanjis trebas da ides na to da snizis masti malo ( u tom procesu uvek ide i nesto misica ali sada da iskanibalizujes misice koji ti toliko smetaju izgubila bi taj ucvrsceni izgled koji imas sada)

I evo sad bas opet gledam sliku, stomak i noge kao bombona, ja na tvom mestu ne bih tu nista oduzimala, stvarno ces izgubiti oblik koji imas - koji je stvarno zenstven a kontam da tebe to muci :)

Edited by Morrighan - 08 Rujan 2014 at 16:46
Back to Top
biedronka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biedronka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2014 at 23:03
:) okidoki,kako onda izgubiti masti? jer fakat, sta se tice prehrane ne jedem masno, ne jedem slatko...ne znam sta da jedem vise -.-'
Back to Top
biedronka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biedronka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2014 at 23:06
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

a takodje mi se cini da ti se i na bokovima skuplja masnoce... Mislim da tebi ne treba smanjenje misica nego da izgubis maaaalo jos na mastima.


ovo si pogodila. a kako postići to= :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.