New Posts New Posts RSS Feed - Ispovjedaonica - što ste danas pojeli?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ispovjedaonica - što ste danas pojeli?

 Post Reply Post Reply Page  <1 184185186187188>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 13:32
Originally posted by zeusko87 zeusko87 wrote:

najmanje pola kile vruće janjetine.

 btw ne ispovjedam se

 ...samo se hvalimBig smile
hahahahahahahahhaah ispovjedi se što nisi mogao više !!!LOLLOLLOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 14:04
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by zeusko87 zeusko87 wrote:

najmanje pola kile vruće janjetine.

 btw ne ispovjedam se

 ...samo se hvalimBig smile
hahahahahahahahhaah ispovjedi se što nisi mogao više !!!LOLLOLLOL


evo ispovjedam se jedino što nije bilo više LOL
Never give up
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 14:06
Originally posted by zeusko87 zeusko87 wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by zeusko87 zeusko87 wrote:

najmanje pola kile vruće janjetine.

 btw ne ispovjedam se

 ...samo se hvalimBig smile
hahahahahahahahhaah ispovjedi se što nisi mogao više !!!LOLLOLLOL


evo ispovjedam se jedino što nije bilo više LOL

Eh takve volim ispovjedi !! LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2014 at 17:43
hamburger...i kebab....mislila sam da cu bit sretna ali nisam  LOL
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2014 at 07:08
Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

hamburger...i kebab....mislila sam da cu bit sretna ali nisam  LOL


Bar je palo na dan punjenja?
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2014 at 07:41
Pizza i palačinke s bijelom lino-ladom + još kopanje po teglici bijele lino lade. + sladoled



Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2014 at 07:27

Obilna količina pite od (pooosnog!!!) sira i oraha jučer
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2014 at 12:45
Originally posted by Irija Irija wrote:

Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

hamburger...i kebab....mislila sam da cu bit sretna ali nisam  LOL


Bar je palo na dan punjenja?

da...bilo je punjenje LOL  kao i jucer....pita, sarma, kolaci  Shocked
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 22:34
Dan je počeo sasvim obično... mob je zvonio 05:40, no bilo mi se mrsko izvući iz kreveta dok nije odzvonio još dvaput. 06:00, skok iz kreveta, hvataj proteine, kreatine i dolje u kuhinju.

Prvo 10g kokosova ulja, 25g wheya i 3,5g kreatina, nakon togsa još 25g kazeina i na posao.
Uranio malo s doručkom jer sam trebao ići malo na teren, pa maznio tri konzerve sardina u rajčici, 2dcl nekog magičnog jogurta i 25g proteina u jogurtu, Ananas je poprilično bezveze okus u vodi ili mlijeku, no u jogurtu je fantastičan, bolji nego bilo koji voćni jogurt.
E nakon ovoga je krenilo nizbrdo, ili uzbrdo.
U 12 neka prezentacija, preskočio sam aperitive, no kad je prezentacija došla kraju, onda je krenilo.
Prvo tri tanjura fiša, i da je bio samo fiš, već sam bio više nego sit. No, nakon fiša došla plata s roštiljem i ribom, maznio sam 4-5 pljeskavica, 2-3 ćevapa, 1 ražnjić, 3-4 štapića smuđa na orly i hrpu salate. A da riba zapliva, palo je i preko pol litre, možda skoro i litra beljske graševine. I onda još, kolači. Inače ih izbjegavam, no, kad sam već probio norme, ajmo onda i do kraja. Sva sreća da su bili neki super sitni od pola zalogaja, pa tih 5-6 koje sam smazao su sigurno ispod 100g svekupno.
I taki polupijan, zaboravio sam javit doma da ne treba za mene ručak pravit. Imao sam sreće, pa sam došao doma, i ručak mi nije bio dovršen, tako da sam ga odgodio za večeru. U veliki shaker natočio litru vode, ubacio tri šumeća c vitamina i eksirao to da se malo rehidriram.
Odspavao sat-dva, kad sam se probudio eksirao tursku kavu i maznio jednu malu jabuku od pol kile.
Stiglo vrijeme za trening, smiksao 10g kokosovo ulje. 25g whey. 3.5g kreatin u jedan shaker za post-workout, 20g glutamina za intra-workout, više da malo izbijem mamurluk, jer otkako sam minimizirao alkohol, udari me vrlo lako.
Još mi vrag neda mira, gledam one dvije šnicle, filet pilećih prsa, pržen  na maslacu. Ništa od sardina i omege večeras, idem se urokat do kraja. Vrganji, a i stigao mi pročišćeni maslac, ghee, iz Engleske. Malo ghee-a, na to hrpa vrganja, još kiselog vrhnja na to  i nek bude spremno kad dođem s treninga.
Odradio trening, sva sreća da sam noge jučer odradio. Ovako samo prsa, triceps, trbušni, iako, najradije bih da sam odspavao malo na benchu. No, odrađeno sve propisno, gledam se u ogledalo, napirio se od vode ko da sam se izbocko steroidima. Ni škemba ne dolazi do izražaja.
Došao doma... nekih 200g pilećih prsa na maslacu, vrganji, ghee i kiselo vrhnje, ne može bit bolje. Ubio sam se. Da još nešto pojedem, vjerojatno bih eksplodirao. Nu-na-ni-na večeras ništa od kazeina. Magnezij, cink i na spavanje.
Kak je krenilo, još budem nakon ovog ovaj tjedan i koju kilu izgubio. :D
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 22:44
2 dukatosa badem-pistacija, 1 danski kolač, 1 pita od krumpira i brokule, 2 snite alpskog i Choco mouss 8)
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 23:19
samo loše: 3-4 ogromne žlice nutele, 2 porcije tjestenine s bolognese umakom, 2 reda velike milke s lješnjacima (dođe oko 50g), 2 šnite tost kruha, žlica kečapa i ona kao proteinska čokoladica od banane iz dma koju su promjenili i nije fina kao nekad. prvo mi zeznu milbonu pa ovo, zar im ništa nije sveto??

sve svemu, sad kad sam stavila crno na bijelo, i nije baš toliko izmaklo kontroli koliko sam imala osjećaj :P
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2014 at 16:26
2 kocke milke
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2014 at 23:19
Pojeo clean kobasice pol kg, clean culena, krempita tko me pita (1kg), kolača dok mi se ne povrača (pol kg). 
Uz to sve zalio mlijeko i dosta više sam sebi reko.
24/7
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2014 at 23:25
hahahhahahahahah brate 

Ovako... 500 iskoraka... 4 serije veslanja...5 serija čučnjeva... super set vojnički potisak i biceps pregib...i 3 serije letenja bučicama... i možeš iči u miru oprošteni su ti grijesi
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2014 at 14:12
Ovih dana sam pojeo i popio SVE!!
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2014 at 07:56
Hmm, jednu zdjelicu francuske, 7-8 kriški pršuta, 4-5 kriški torte (više vrsta pa je bila potrebna degustacija , jedno cca 4 mala kolača i malo likera za nazdravit
I na Badnjak dok smo radili sve to, male degustacije, komadić od svega

Edited by never-give-up - 26 Prosinac 2014 at 07:57
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 184185186187188>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.