New Posts New Posts RSS Feed - Instructus učilište ili UHAI
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Instructus učilište ili UHAI

 Post Reply Post Reply
Author
fit2fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Srpanj 2015
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit2fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Instructus učilište ili UHAI
    Posted: 16 Srpanj 2015 at 15:11
Javljam se pošto nitko nije komentirao ustanovu kao takvu jer vjerujem da mnogo novih polaznika ima sigurno pitanja; kao što sam ih i ja imala kada sam upisala program za Fitness trenera.
Škola traje dva mjeseca; prvo su predavanja iz anatomije, nutricionizam, komunikologija, zaštita na radu, glazbeni i td.
Ovaj dio bih nazvala zanimljivim i smatram da je to bitno usvojiti ako se mislite time baviti.
Drugi dio je praksa koja me AngryCry uspjela razočarati.
U prekratko vremena se očekuje od tebe da svladaš sve te metodike aerobika, tae bo-a, vježbe snage i izolacija.
Tj. sve se bazira na aerobicu,, 32 koje ako se prije nisi susretao s njima treba vremena da poloviš, sve te pokrete uskladit na glazbu  koju dobiš tek na ispitu...
Mislim sve u svem nešto sam novo i naučila ali pristup prema polaznicima, vrijeme poklonjeno njima i način pristupanja polazniku kojem treba nešto objasnit je katastrofa!!!!! jer ipak ako vas plaćamo očekujemo bolji i ljepši pristup, a ne da dan prije odlaska na praksu dobim proljev od muke!! hahahah....i još  ti dotična ubije svaku volju za vježbanjem.
Svaka čast kada netko ima znanje, al ako nezna ga prenijeti i motivirati druge....e to je već banana!!!
Držim fige svatkom tko ide na ispit,
ja sam se tog rješila jeeeeejj

LPEmbarrassed



Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.