New Posts New Posts RSS Feed - Gubitak sala
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gubitak sala

 Post Reply Post Reply
Author
Doktor21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doktor21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Gubitak sala
    Posted: 19 Srpanj 2015 at 22:26
Ok ljudi znam da ova pitanja dobivate stalno,ali eto da i ja malo gnjavim :D Imam 17 godin,178cm visok i 75 kg.Svaki dan trcim 30 minuti ili igram nogomet s prijateljima nekih sat i pol.Radim i sklekove i trbusnjake svaki drug dan.Pazim i jako na prehranu.Cilj mi je izgubit salo naravno.Poceo sam negdje 15.5 sa svime ovime.Ja sam dosta i smrsavio jer imao sam oko 88 kila kad sam poceo.Sad zasto salo jos nije nestalo?Na koju kilazu da ciljam da izgubim salo?Nisam bas misicav,tako da ne mislim da to igra neku ulogu.U svakom slucaju hvala unaprijed!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2015 at 07:13
Originally posted by Doktor21 Doktor21 wrote:

Ok ljudi znam da ova pitanja dobivate stalno,ali eto da i ja malo gnjavim :D Imam 17 godin,178cm visok i 75 kg.Svaki dan trcim 30 minuti ili igram nogomet s prijateljima nekih sat i pol.Radim i sklekove i trbusnjake svaki drug dan.Pazim i jako na prehranu.Cilj mi je izgubit salo naravno.Poceo sam negdje 15.5 sa svime ovime.Ja sam dosta i smrsavio jer imao sam oko 88 kila kad sam poceo.Sad zasto salo jos nije nestalo?Na koju kilazu da ciljam da izgubim salo?Nisam bas misicav,tako da ne mislim da to igra neku ulogu.U svakom slucaju hvala unaprijed!


S ovime si sve rekao :) ti si izgubio tezinu, ali si vjerojatno izgubio i misicne mase, sto nikako nije cilj.

Radije ti nama napisi primjer svoj dnevnog jelovnika, ovako je tesko nesto reci..  i 13kg u 2mj je previse, zato ti je i ostalo salo :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Doktor21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doktor21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2015 at 13:20
Hvala ti na odgovoru :) Negdje sam procito da mogu gubit po 2kg na tjedan najvise,sto mi se dogadalo neko vrijeme.Sad zadnjih 2 do 3 tjedan gubim 1kg,sto je sasvim uredu ja mislim.Uglavnom za dorucak pojedem zdjelicu pahuljica,a za rucak ili ribu ili piletinu ili puretinu s povrcem,a za veceru ribu u konzervi.Pojedem i voce,ali ne svaki dan.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2015 at 13:27
Tu nam nista nisi rekao.. Ni kolicinu ni nis.. Pogledaj nase jelovnike na forumu
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Doktor21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doktor21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2015 at 14:04
40g corn flakes pahuljica sa 2dcl mlijeka za dorucak.

100g ribe,piletine,puretine i 100g nekog povrca.

100g riblje konzerve za veceru ili opet isto sto i za dorucak.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2015 at 14:32
Ovo je količina hrane nedostatna za dijete od 5 godina.
Be healthy, be happy.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2015 at 14:58
Bas sam to htio reci...kako ti prezivis cijeli dan? Ja jedem duplo vise i gladan sam svaka 3 sata...prema ovome ti jedes manje od 800kcal dnevno?!
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2015 at 15:14
Vrlo brzo će ti se dogoditi totalno blokiranje metabolizma, a to malo što pojedeš će se početi pohranivati u masti jer će tijelo biti u stanju panike. Niti ima dovoljno količinom niti dovoljno često hrane.

ovo ti nikako nije dobar plan.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Doktor21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doktor21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2015 at 15:16
Haha vjerovali ili ne ja uopce nisam gladan,jer da jesam vec bi odavno pao i poceo zderat nesto nezdravo najvjerojatnije lol.Stvar je u tome sto ja nikad nisam bio debel,nego sam se zadnjih godinu nadebljao jer sam cesto jeo fast food i coca cole i ta sranja.
Back to Top
Doktor21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doktor21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2015 at 15:40
A gledaj ne znam sta da jedem onda.Evo da vam kazem razliku izmedu moje sadasnje i prijasnje prehrane.

Prije:

Za dorucak bi jeo isto te pahuljice samo sto bi uzeo 100g.

Za rucak bi jeo isto piletinu,puretinu i ribu,samo sto bi manje jeo povrece.Prolog bi mi bio pomfrit,riza itd.

Onda bi skoro svaki drugi dan nakon rucka jeo neku pizzu sa coca colom i tim glupostima

Vecera bi bila ista kao i dorucak.

Znaci nije neka prevelika razlika u prehrani ako se mene pita osim sto sam izbacio fast food i gazirana pica.Ali evo dajte neki savjet i kako da dodjem do zeljenih rezultata i bio bih jako zahvalan.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2015 at 16:16
Procitaj forum u sekciji prehrana, napisi cca jelovnik koji si slozio, mi cemo korigirati..

Smjernice: 5-6 obroka dnevno, proteini u svakom obroku..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2015 at 10:07
 
Uh, koliko suhopraznog prostora Smile

E moj doktore LOL Pojeo si mišićnu masu s tim jelovnikom, a time i ubacio metabolizam u nižu brzinu. Masti ti ovako neće dolje, samo kilaža, a izgledat ćeš sve gore. Da ne kažem koji bum će to bit kad počneš naglo jesti.

Tebi trebaju bar duple količine hrane, više proteina i uh-a. Diži te uh-e, ako želiš kroz par dana, malo pomalo, iz obroka u obrok. Moraš vratit tu mišićnu masu i oslobodit zalihe masti koje se drže radi manjka energije. Nisi gladan? Stisnuo si se skroz  :)) Diži gramažu svega malo pomalo i doć će ta glad.....kako god bilo, moraš počet više jesti. Ako ti je teško....miksaj ;)





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.