New Posts New Posts RSS Feed - Gornji dio prsa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gornji dio prsa

 Post Reply Post Reply
Author
aftermath View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2014
Location: Bosna
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aftermath Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Gornji dio prsa
    Posted: 12 Prosinac 2014 at 09:18
Javio sam se jednom ovdje i dobio fin odgovor. :) E, ovako, zanima me kako da razvijem gornji dio prsa. Prsa mi nisu razvijena u gornjem dijelu, a u donjem dijelu jesu, pa na kraju ispadnu kao objesene mada nemam neki znacajan visak kilaze. Koje tacno vjezbe raditi? Znam ono osnovno: kosi benc, razvlacenje bucicama pod nagibom ili kako se vec zove, incline :). Ima li jos nesto sto bi mi mogli savjetovati? Metta, mogo bi ti odgovoriti takodjer :D.
P.S. Ono za kilaze sto nisam ranije htio podizati na benchu zbog futsala, to sam promijenio. U serijama radim maksimalno 80 kg i mislim da ne trebam vise od toga. Npr. na bencu krenem sa 60 kg jednu seriju, drugu seriju 70, 3.,4.,5. 80 kg. I odem na kosi benc, pa na kontrakosi, pa radim s bucicama. Kontam da se vise koncentrisem na kosi benc i razvlacenja bucicama kako bih ispravio izgled prsa. Nikome ne trebaju "male boobs" :))). Radim i sklekove kod kuce. Pozz svima
blablabla
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.