New Posts New Posts RSS Feed - Uradi sam kuhinja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Uradi sam kuhinja

 Post Reply Post Reply
Author
Contessa_von_M View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Contessa_von_M Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Uradi sam kuhinja
    Posted: 26 Sijecanj 2015 at 19:42
Pozdrav :) Sto mislite o uradi sam kuhinjama, odnosno je li tko sam napravio svoju kuhinju po mjeri? Koliko smo dečko i ja istraživali, uz malo truda i još manje novca, moze se napraviti odlicna kuhinja. Ako ima takvih avanturista, molim podijelite iskustva :)
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 20:31
Sve se može kad se hoće, neki dobar CAD program tipa Solidworks i da se lijepo dizajnirat namještaj. Kolko se sjećam, ima neki program kitchendraw za kuhinje, pa si pogledaj to. No sve u svemu, puno je to posla, više u pripremi nego u sastavljanju. Proučiti sav okov, ugradbene elemente, montažni pribor... bude jedna lijepa i zahtjevna avantura.

Od vlastitog namještaja sam radio jedino klizni ormar 4,8x2,4m, ispao super, no izgubio sam par popodneva na crtanje i jedan vikend na sastavljanje. U svakom slučaju je neusporedivo bolje kvalitete nego bilo što iz trgovina namještajem zbog kvalitete samih iverala.
Back to Top
Borna123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Borna123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2015 at 11:53
I ja sam svoju kuhinju napravio po mjeri, ali ne samostalno već sam angažirao stolara za njezinu stručnu izradu.  Imam je već 10 godina i kao nova je.
Back to Top
alstonamos View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2016
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alstonamos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2016 at 12:50
 i jedan vikend na sastavljanje. U svakom slučaju je neusporedivo bolje kvalitete nego bilo što iz trgovina namještajem zbog kvalitete samih iverala.




waleeed
Back to Top
Andradee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Andradee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2017 at 15:35
Ja se nisam upuštala u dizajniranje kuhinje kao takve, ali meni se izrada kuhinje po mjeri definitivno isplatila. Kvalitetniji je materijal, iskoristiš sav prostor koji se da iskoristiti što je super meni npr jer imam malu kuhinju i svaki centimetar je važan Smile 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.