New Posts New Posts RSS Feed - Topljenje sala...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Topljenje sala...

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2017 at 16:29
Moguće je kroz takozvanu rekompoziciju tijela. Ako si početnik,lako. Ako treniras dulje vrijeme,teze,ali izvedivo.
Ti mislis dobiti misicnu masu dok gubis salo...moguce je uz dnevni rad i brigu o hrani. Balansirani unos proteina,masti i ugljikohidrata + voda i vitamini i minerali. Trening otpora i kardiovaskularni trening vise puta tjedno. Dovoljno sna. Izbjegavati smece od hrane i pića.
Lijep pozdrav!
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Anubis6 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anubis6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2017 at 20:19
Da li je osobama koje žele spustiti procenat masnoće u tijelu preporučljivo jesti pileća/pureća prsa, ali u obliku salame? Znam da salame nisu preporučljive, ali mislim da su pileća/pureća prsa nešto drugo. Mogu li ih jesti za doručak ili večeru?

Da li mogu popiti jogurt za večeru, koliko je preporučljivo?


Edited by Anubis6 - 20 Veljaca 2017 at 20:34
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2017 at 00:36
Originally posted by Anubis6 Anubis6 wrote:

Da li je osobama koje žele spustiti procenat masnoće u tijelu preporučljivo jesti pileća/pureća prsa, ali u obliku salame? Znam da salame nisu preporučljive, ali mislim da su pileća/pureća prsa nešto drugo. Mogu li ih jesti za doručak ili večeru?

Da li mogu popiti jogurt za večeru, koliko je preporučljivo?

Svakako nije najbolja opcija, i koliko god nam pod "cisto" meso danas svasta upakiravaju (uvaljuju),
salama je mesna preradevina...
Da li je preporucljivo je malo tesko pitanje, jer pitanje u kojem kontekstu pitas, tj. s kojeg gledista.
Ja ne vidim problem ako se u sendvicu povremeno nade ista, ali ako planiras da jedes bas svakodnevno, sumnjam da je pozeljno.



Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Anubis6 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anubis6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2017 at 11:07
Da li su mi dobar izbor za doručak: 
zobena kaša sa mlijekom, babanom cimetom ?
rio mare pate?
kikiriki maslac?

Za večeru mladi sir (5% m.m.) i jogurt?


Edited by Anubis6 - 21 Veljaca 2017 at 11:10
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.