New Posts New Posts RSS Feed - Mrsanje i teretana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mrsanje i teretana

 Post Reply Post Reply
Author
Veca-Veki View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Veca-Veki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mrsanje i teretana
    Posted: 16 Studeni 2014 at 00:45
Od skoro idem u teretanu u zelji da smrsam.Uzela sam neki program vjezbi od drugarice (trener napravio program) jer smo skoro iste tezine i visine. Sto vise citam i informisem se sve sam vise zbunjena.Krenula sam sa planom da idem 6 dana sedmicno ,korigovala ishranu,ali me zbunjuje kad negde procitam da ne treba svaki dan trenirati. Meni bas pocelo da prija svaki dan,jer kad ne odem taj dan bukvalno presjedim. Visoka sam 160 cm i imam oko 68-70 kg , a imala sam 52kg ,sto bih jako zelela da vratim. Svaki savjet bi mi dobrodosao ,pa ako neko zna neka mi pomogne .Koliko dana trenirati sedmicno,kako rasporediti vjezbe -u ovom mom programu se svaki dan rade razlicite vjezbe.Please help me
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2014 at 19:08
Originally posted by Veca-Veki Veca-Veki wrote:

Od skoro idem u teretanu u zelji da smrsam.Uzela sam neki program vjezbi od drugarice (trener napravio program) jer smo skoro iste tezine i visine. Sto vise citam i informisem se sve sam vise zbunjena.Krenula sam sa planom da idem 6 dana sedmicno ,korigovala ishranu,ali me zbunjuje kad negde procitam da ne treba svaki dan trenirati. Meni bas pocelo da prija svaki dan,jer kad ne odem taj dan bukvalno presjedim. Visoka sam 160 cm i imam oko 68-70 kg , a imala sam 52kg ,sto bih jako zelela da vratim. Svaki savjet bi mi dobrodosao ,pa ako neko zna neka mi pomogne .Koliko dana trenirati sedmicno,kako rasporediti vjezbe -u ovom mom programu se svaki dan rade razlicite vjezbe.Please help me


http://www.bodybuilding.com/fun/new-year-start-here-7-day-beginner-trainer.html










Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2014 at 16:58
Tema je preseljena u podforum - Kako smršaviti.

Veca-Veki, preporučam da kreneš s čitanjem članaka iz ove rubrike -> Mršavljenje.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Veca-Veki View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Veca-Veki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2014 at 01:24
Hvala
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2014 at 08:04
Nije bitno koliko treniraš dana tjedno... bitno je što napraviš u tim treninzima.... većina ljudi se furaju na programe ljudi koji imaju 10 i više godina u teretani a jedva su bili u doticaju sa željezom....

ja sam neki dan imao par osoba kojima sam pokazivao vježbe...koji treniraju već duže mjeseci... nisu bili u stanju izdržati u planku 30 sekundi..a idu 6 puta tjedno u teretanu....

Ne broji se niti se rezulltati dobivaju koliko puta kroćiš...već što ćeš napraviti u njoj....vjeruj mi 3-4 treninga tjedno...i aktivnosti u slobodne dane ...i nema boljih rezultata od toga... ... vježbam 6/8 .... ali zato jedem 6000 kalorija  :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2014 at 08:06
A sa ovim ćeš samo zeznit debelo CNS .
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Giša View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Giša Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2016 at 22:00
Ja sam mladi kik bokser(pocetnik) ali sam ozbiljan i uporan. Potrebno mi je par saveta od nekog starijeg, iskusnijeg kik boksera, boksera ili bilo kog drugog kombat borca koji misli da moze da mi pomogne.Imam 15 godina, 173cm i 62-63 kg. Da li je dobro sto pored treniga idem u teretanu? Cuo sam pricu da cu nekim vezbama skratiti zile na rukama, koje tacno vezbe ne treba da radim a koje bi trebalo?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.