New Posts New Posts RSS Feed - Ja ocu smrsaviti!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ja ocu smrsaviti!

 Post Reply Post Reply
Author
vishtica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vishtica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ja ocu smrsaviti!
    Posted: 17 Listopad 2014 at 12:42
Ali ne znam kako! Tj kroz deveti mj sam smrsavila 3 kg i dalje ne ide Confused Evo cak sam i nekoliko dana bila na tkz bolničkoj dijeti ( https://www.fitness.com.hr/prehrana/dijete/Medicinska-dijeta.aspx ) i ni grama manje Angry 
Jel kile nece da padaju od usporenog metabolizma, malo hrane ili neceg treceg? Ja ne znam Dead Eto od muke san pala u depresiju i danas se nažderala svacega Dead 
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2014 at 13:40
Nemoj se previše pouzdati u vagu. Cilj ti je riješiti se viška masti, sama tjelesna težina je daleko kompleksnija stvar i možeš napredovati a da ne vidiš rezultate.

Nemamo baš puno informacija o tebi, tvojoj prehrani i fizičkoj aktivnosti da bi se  moglo reći nešto konkretno.

Don't panic.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2014 at 14:48


Klasika. 


Mani se dijeta, izgladnjivanja bilo koje vrste i samouništavajućeg stava te umjesto toga postepeno promijeni način života Wink

Jelovnik?


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
vishtica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vishtica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2014 at 17:02
Paaaa, evo npr ovako: ujutro oko oko 4 deca domaceg kefira (napravljenog sa kefir gljivicama) oko 50 grama zobenih, zlica lanenih, i zličica sezama..
Ručak:pohovani kunić i paprike. ili riba lešo i juha, ili rižot od pileceg mesa, piletina sa žara+povrce, ili jetrica sa rižima...
Vecera 3 kuhana jaja + paprika, pamidor, ili tunjevina + paprika, tunjevina+posni, a ako nisam gladna onda samo kefir...
Za međuobrok mandarine, ili jabuku, ili kefir, a nekad i bez međuobroka... Kruh možda dvi fete na sedmicu (od 9 miseca tako) ili 2, 3 dvopeka.. Nediljon se nažderen Pig svega, + malo kolača ili slaje ili čokse...Embarrassed Preko sedmice samo tu i tamo po jednu kocku tamne Wink  To je to otprilike od 05.09. tj -3 kg Wink Prije toga je bilo svega i svacega Dead  3 dana sam bila na bolničkoj i odustala Wink i ni grama manje...
Pocela sam voziti biciklu, krepan posli desetak km Confused 
Eto, sad vi vicite i ispravljajte Beer
Back to Top
vishtica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vishtica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2014 at 10:41
Nego, sto vi mislite o kefiru koji se dobije od kefir zrnca? Zahvaljujen Smile


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2014 at 13:26
Pikiram na manjak nutrijenata za pravilan rad metabolizma, jelovnik mi se čini dosta jednoličan i zbrkan - nekad ovo, nekad ono...nekad si u debelom minusu, nekad taman, a nekad vjerojatno i pretjeraš baš radi svega toga. Prvo to treba srediti.


Jedeš li Ikakve masnije ribe? Koje povrće najčešće jedeš, u kojim količinama i koliko često na dnevnoj bazi? Potrefi li se ikad cijeli dan bez ikakvog povrća i voća? Jedeš li što mahunarki?

Inače, normalno da je da dođeš do lagane stagnacije nakon početnog gubljenja (pogotovo ako je rezanje kcal bilo drastično). Nekad samo treba malo pričekati i stvari krenu opet. Nekad treba početi jesti više da se mršavljenje opet pokrene. Nekad treba samo ubaciti poneki ključni nutrijent. U svakom slučaju - bit je gubiti masti, ne na vagi.


Imaš li kakve vježbe snage u planu?

Mislim da te vožnja bicikla samo iscrpi na ovoliko hrane.



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.