New Posts New Posts RSS Feed - zelim dobiti na kilazi i misicnoj masi,help?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zelim dobiti na kilazi i misicnoj masi,help?

 Post Reply Post Reply
Author
Merlin5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Merlin5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zelim dobiti na kilazi i misicnoj masi,help?
    Posted: 18 Rujan 2014 at 20:23
Ovako,imam 14 godina u 12 mj 15,krenuo sam u srednju skolu,visok sam 175 i imam 43 kile,trebam nekakav plan prehrane i plan vjezbanja,nemam nikakve utege pa osim 2 mala po 1kg,tako da sve "bodyweight" vjezbe bi bile super :)
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 20:49
Napiši dnevni jelovnik
Back to Top
Merlin5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Merlin5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 21:33
dorucak:omlet od 4 jaja sa sirom i sunkom ili 3-4 sendvica sa sirom i sunkom sa salicom jogurta ili mlijeka
rucak:sto god je skuhano,nikakva brza hrana
skola:nesto iz pekare,burek ili slicno
vecera:ono sto je bilo za rucak ili omlet ili sendvici s salicom jogurta ili mlijeka
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2014 at 09:28
Hmm. Omlet je dobar, sendvič mislim da bi bio bolji da je od integralnog kruha s nekom manje masnijom salamom, tunom, posnim, jajima, nekim povrćem.. Dobro uz to mlijeko ili jogurt može
Ubaci međuobrok, možeš isto neki sendvič, voće s posnim, orašastim plodovima, jogurt..   
Ručak potrudi se da nije baš junk
. A u školu nosi nešto od ovoga šta sam ti predložila za međuobroke. Meno je najpraktičniji sendvič ili banana s jogurtom, žitnom pločicom
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2014 at 12:58
Bez kvalitetnih izvora proteina (piletina, puretina, malo manje svinjetina) i ugljikohidrata (riza,heljda, krumpir, batat) nema mase.
Back to Top
fpotter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 76
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fpotter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2014 at 13:33
Očigledno je da trebaš malo vise "papati" ako želiš mišićnu masu.
Imaš tek 14 godina i ne bi se trebao previše zamarati prehranom.
Ako trebaš više jesti, to ne znači da trebaš pojesti sve što ti se nađe na tanjuru (tako da ovaj burek ne bih preporučio, može nekad, ako baš imaš želju).
Bitno je da jedeš hranu u izvornom obliku, a to znači što manje procesuiranu  i sve će biti O.K.
pozz
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2014 at 15:50
Pa kud da jede posni,čovjek ima 40 kila,nek jede svježi sir al nek je što masniji...
Back to Top
Merlin5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Merlin5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2014 at 12:22
za vjezbe mi niste nista rekli?kakve,koliko?
Back to Top
dekipkc20 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 67
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dekipkc20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2014 at 00:29
Radi sta ti se prvo pod ruku dode ,ja sam krenuo bez ikakvog plana cisto 3 tjedna da isprobam sve sta sam mogo zgib,sklek,cucanj,propadanje,dvorucni uteg,veslanje s utegom , e sad u svemu ovom masu hvatova npr uski sklek,uski zigb podhvatom,propadanja odizanja nogu na vratilu itd itd ,Samo prvo sve iskusaj ! i onda si slozi nesto
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.