New Posts New Posts RSS Feed - Traka za trčanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Traka za trčanje

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2015 at 18:01
Rado bih ti pomogla, ali uletit će valjda netko upućeniji u to Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2015 at 19:44
Originally posted by KlaraS KlaraS wrote:

Pozdrav, potreban mi je savjet u vezi trake za trčanje.
Kupila bih ovu traku https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Traka-za-trcanje-Magnetic.aspx#ratings
Ima li netko iskustva s njom? Kakva je kvaliteta, mogu li od nje očekivati da mi dugo traje? Samo ja bih je koristila. Inače na što posebno treba obratiti pažnju kod kupnje trake?

Pozdrav,

Traka za trčanje Magnetic je najjeftinija traka u našoj ponudi.
To nije motorna traka (nema motor), to je magnetna traka.

Preporučio bih svakako odabir motorne trake, npr. povoljna motorna traka B-PRO 3.0 je trenutno na akciji.


Ova traka će svakako duže trajati i imati ćete bolje iskustvo.
Mi puno više prodajemo motorne trake, stoga preporučam svakako B-PRO 3.0. ili neku drugu motornu traku.




Edited by Zoki - 07 Veljaca 2015 at 19:44
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
KlaraS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KlaraS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2015 at 16:47
Zoki hvala na iskrenom odgovoru, malo sam proučavala magnetne trake i skužila sam da nisu baš najidealniji izbor. Sada štedim za motornu ;)
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2015 at 17:09
Originally posted by Zoki Zoki wrote:



Traka za trčanje Magnetic je najjeftinija traka u našoj ponudi.
To nije motorna traka (nema motor), to je magnetna traka.

Preporučio bih svakako odabir motorne trake, npr. povoljna motorna traka B-PRO 3.0 je trenutno na akciji.


Ova traka će svakako duže trajati i imati ćete bolje iskustvo.
Mi puno više prodajemo motorne trake, stoga preporučam svakako B-PRO 3.0. ili neku drugu motornu traku.





Zoki, hvala na savjetu. I mene danas frendica pitala da joj preporučim neku dobro traku. Evo, tvoj post je pomogao i s linkom i s objašnjenjem zašto je ova traka bolja od ovih jeftinijih ;)
Hvala
Be healthy, be happy.
Back to Top
KlaraS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KlaraS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2015 at 20:07
opet imam pitaje u vezi trake Xplorer B-PRO 3.0. Odlučila sam se na kupnju no zanima me da li će mi traka trajati, da li se kvari? Ima li tko iskustva s ovom trakom?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2015 at 21:41
Originally posted by KlaraS KlaraS wrote:

opet imam pitaje u vezi trake Xplorer B-PRO 3.0. Odlučila sam se na kupnju no zanima me da li će mi traka trajati, da li se kvari? Ima li tko iskustva s ovom trakom?

Prodali smo jako puno traka B-PRO 3.0. i do sada nismo imali prigovore kupaca.
Imaš 12 mjeseci garanciju i osigurana si od kvarova u tom periodu.

Ostalo je još cca. 10 traka Xplorer B-PRO 3.0 po akcijskoj cijeni, pa preporučam da naručiš čim prije..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.