New Posts New Posts RSS Feed - Kako smanjiti mišićnu masu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako smanjiti mišićnu masu

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
biedronka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biedronka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 16:53
šta pahuljice i jogurt i tako neke stvari nisu dobra vecera?
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 18:06
Originally posted by biedronka biedronka wrote:

šta pahuljice i jogurt i tako neke stvari nisu dobra vecera?

Ako treniraš pred večeru, onda bi to bilo prihvatljivo, naravno zobene pahuljice, a ne neki cornflakes ili musli pune nepotrebnih šećera.
Mislim da bi ti bolje bilo povrće + proteini, mislim, ne moraš se ti striktno držat toga, napravi neke varijacije.. Samo ne musli ;)
Back to Top
biedronka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biedronka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 18:18
mda, navecer uvijek jedem zobene. jest da su bezokusne, ali s medom su jedljive :)
a pitam jer nikad nisam bila naviknuta na neke vecere od ribe, povrca i to. meni je to asocijacija na ručak i bok.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 18:29
Originally posted by biedronka biedronka wrote:

mda, navecer uvijek jedem zobene. jest da su bezokusne, ali s medom su jedljive :)
a pitam jer nikad nisam bila naviknuta na neke vecere od ribe, povrca i to. meni je to asocijacija na ručak i bok.

Na tebi je da odlucis. Ja sam dala samo savjet
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 18:50
Hm, nije mi jasno zasto bi radila Zuzanu ako se vec zalis na visak misicne mase i na to ''bujanje'' :D Ona ima opake treninge, jesu za topljenje masti ali podsticu misice samo tako, ako uzmemo kao pretpostavku da stvarno lako dobijas na misicima i da radis sve njene vezbe bez problema i sa pravilnom formom sa njenim vezbama i jos pole danceom i jogom ces isto nabujati samo tako (eventualno ces se stanjiti ali imaces misice i dalje). Plus jednostavno ti ne treba vise anaerobnosti i desice se momenat kada ce ti kasnije u pole dance-u forma nenormalno opasti zbog nedostatka kiseonika jer nisi radila nista aerobno. Trust me, u tom sam momentu, uopste nije zabavno kada ne mozes da napravis vise od 4 pokreta u svom plesu a da te ne pece sve zivo od mlecne kiseline pa makar izgledala i kao Miss univerzuma . Plus vezivna tkiva koja slabe, zglobovi koji bole, misici koji postanu sore na svaki pokret, jednostavno sta ce ti to u zivotu, valjda je funkcionalnost i snaga tela na prvom mestu a sve ostalo ide posle.

Ovo sto je Gymka rekla je zakon, kreci se sto vise, trckaj, setaj, rolaj, vozi bajs, a mislim da i nema potrebe da radis HIIT niti bilo sta intenzivno tog tipa, to nije za svakoga niti ne treba svakome i nije uopste VRH dobre forme(za plesace bilo koje vrste pogotovo je preporucljivo trcanje, trcanje i samo trcanje)...Ne treba ti ni za pole dance a ni za jogu i ne vidim zasto bi taj tip trening uvrstila u svoju rutinu - postujem cross trening rezim, i sama sam pobornik njega ali nekako i to treba probrati... Prosto udari po nekom steady paceu, mozak na ispasu, kiseonik u misice, deluje i na noge i na masti a neces imati overkill momenat sa treninzima (sto takodje vrlo lako moze da ti se desi kada udaris po tri discipline i tri treninga revnosno).

A ako hoces da smanjis masti onda zaboravi na zitarice sa medom uvece, ili bilo kakve UH-eve (eventualno nakon ili pre treninga), tvoja gradja zahteva dobro tempiranje takve energije, inace sve ostalo ode u visak, je***a ja sam slicne gradje i znam kako to ide - takva nam sudbina




Edited by Morrighan - 16 Rujan 2014 at 18:54
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 21:23
Ok, hvala ti na trudu..

pokusam sutra, jucer mi je bio prvi dan vjezbi, danas me vec bole misici na listovima, iako mi nije logicno, jer po citav dan sam na nogama u trgovini, trci tamo, trci 'vamo, no sreca da su samo ti misici upitanju, ostalo je ok. Sta mislis o magnezijumu, je li uredu da pijem, znam da je dobar za misice, ali ima li neke negativne ucinke na ostatak organizma? I kad mogu da ga pijem?
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 00:43
magnezij prije spavanja za oporavak.
istina je da si cijeli dan na nogama i da ih koristiš, al to ne znači da su ti jaki tako da kod malo jačeg kardia ili vježbi za listove, prije ćeš imati upalu veću na njima nego recimo neki drugi dio noge.

zuzanu sam ja spomenuo da ako baš hoće može mijenjati treninge da ne radi non stop onaj isti HIIT što je poslala.
i ono što je ona poslala po meni nije hiit, jer pravi hiit ima da nakon 10min više se ne možeš pomaknut, ono je više pilates za mene :D

nisam obraćao baš pažnju na hranu al ako jedeš već zobene navečer, to onda SAMO ako je iza treninga i uz takav obrok ja inače pojedem 20-30min kasnije tune i malo povrća ubacim unutra kiselog. :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
biedronka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biedronka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 16:48
probala sam s povrcem i tunom navecer i nije lose. moram promijenit mentalni sklop šta se tiče hrane i obroka :P :D
Back to Top
biedronka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biedronka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 16:51
btw kako vi s vjezbanjem kad idete na put? mislim, mogu prezivit tjedan dana bez da vjezbam, ali sad me nece bit 2 tjedna i malo mi je ono panaika, da cu dobre rezultate s kojima sam krenula upropastiti jer necu vjezbat (malo sam opsjednuta, hmmmm vjezbanjem)
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 17:24
Ja si isto razmisljam kako cu jer idem u listopadu na 10 dana kod prijatelja. za prehranu se ne plasim jer osoba kod koje idem isto voli mesno-povrtne kombinacije, ali za trening nekako mislim da cu morati odraditi doma, i pokusati hodati sto vise po gradu. jedino ne znam sto cu s izlascima, sumnjam da cu bas odbijati pice preko vikenda, pa ipak se idem zabaviti i vidjeti drage ljude.

uglavnom, meni je plan i dalje brojati kalorije i porcijama odrzavati stanje, cak i ako ne uspijem odtrenirati , mislim da mi to nece napraviti stetu. mozda da ti tako pokusas.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 20:20
Jednostavno nema sanse da ponistis dobre rezultate koje si gradila dugo neradjenjem i netreniranjem dve nedelje, ma mozes i vise netrenirati a jesti i dalje okej i nista ti se nece desiti. Pauze su cesto jako konstruktivna i blagotvorna stvar i ne treba ih se plasiti, cesto su one te koje razbijaju plato. Jogu mozes raditi svuda kao i trcanje i sve bodyweight vezbe tako da si na putu sigurna, a ako si u gradu u kojem nisi bila vec setnje su zakon :) Ja kad god odem u neki drugi grad gotovo i ne koristim prevoz, osim ako necu negde gde je bas bas daleko a opet i tu ispesacim vecinu. :)

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 23:47
hmmm ideš na put? pa barem yogu možeš svugdje raditi, ako imaš mjesta za sklek imaš mjesta i za yogu, makar u hotelskoj sobi 30-45min tijekom dana....ne vidim problem :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2014 at 16:45
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Jednostavno nema sanse da ponistis dobre rezultate koje si gradila dugo neradjenjem i netreniranjem dve nedelje, ma mozes i vise netrenirati a jesti i dalje okej i nista ti se nece desiti. Pauze su cesto jako konstruktivna i blagotvorna stvar i ne treba ih se plasiti, cesto su one te koje razbijaju plato. Jogu mozes raditi svuda kao i trcanje i sve bodyweight vezbe tako da si na putu sigurna, a ako si u gradu u kojem nisi bila vec setnje su zakon :) Ja kad god odem u neki drugi grad gotovo i ne koristim prevoz, osim ako necu negde gde je bas bas daleko a opet i tu ispesacim vecinu. :)

e bas ovako i ja planiram.. grad nisam vidjela i vec se veselim pjesacenju po citave dane Smile a vjezbe cu odraditi doma, imat cu svoju sobu i na pola sata se mogu zatvoriti.



Edited by bejb - 19 Rujan 2014 at 16:46
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.