New Posts New Posts RSS Feed - Pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozz

 Post Reply Post Reply
Author
Miro24 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Rujan 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Miro24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozz
    Posted: 02 Rujan 2014 at 17:18
Pozdrav svima! pridružio sam se vašoj stranici radi savjeta o vježbanju i podizanju snage i kondicije... posebno mi se sviđaju video prez vježbi..imam 80 kg na 183cm visine.. nije mi toliko plan da skidam masu već da se ojačam... eto toliko :p
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2014 at 20:35
Pozzz
Piši malo kako jedeš, što vježbaš.. Naravno ako ti se da
Back to Top
Miro24 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Rujan 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Miro24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2014 at 23:27
pa znaš šta, jedem apsolutno sve što ima, tipa doručak i večera su mi praktično isti, najčešće je to pršut, ili neka čajna sa kruhom, te paradajz i paprika. Za večeru si znam napraviti tople sendviče jer volim pojesti hranu koja je vruča.
e da, i obavezno zadnjih par dana navečer pojedem mrkvu..naime prije par dana je bila emisija na htv-u, mislim da se zove hrana kao lijek pa su je tamo nahvalili na sva usta

a što se tiče ručka jedem svo meso osim piletine, znam da bi bilo dobro da ju jedem, ali ne sviđa mi se nešto kod nje, tako da ju ne jedem ni pečenu, ni kuhanu, ni u kojoj kombinaciji osim u tortiljama.. znam čudno je lol

što se tiče vježbanja kombiniram dosta toga, nemam neki određen plan vježbanja da se držim osim vježbi za core; skinuo sam si na mob fitvity za core & abs..
neznam dali netko od vas to koristi ali meni je čisto ok, svaki put kad vježbu napraviš označiš si ju kao odrađenu i ideš dalje :) koristim ju tipa 2 tjedna
zanimaju me dali tko ima iskustva s tim vježbama i slobodno neka podijeli svoja iskustva što se tiče jačanja core - a

2 puta tjedno plivam na bazenu, ali to je vjerovatno privremeno dok faks ne krene, pa ću morat smanjit na 1 tj

vozim bicikl otprilike 50 - 60km tj
na igralištu šutiram na koš, i radim vježbe za poboljšanje tehinke vođenja i šutiranja lopte, te nekakve vježbe za agilnost

te od danas sam odlučio i preskakat uže :))

moj cilj je zapravo dobiti na agilnosti i poboljšati kondiciju pa ako imate savjeta molio bih da se udjele
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 08:40
Ne sviđa mi se ta prehrana
Vjerujem da bi imao puno bolje rezultate uz kvalitetnu prehranu.
Dobro to za mrkvu sam i ja gledala na televiziji, ta emisija svaki put na sva usta hvali neko povrće ili voće pa sad haha, bolje uvrsti svega i svacega u prehranu sta se tice zdravih namirnica.
A trening, ne mogu ti dati bas neke savjete, probaj pronaci neki program treniranja na internetu, mozda ti se svidi pa iskombiniraj s dosadasnjim aktivnostima
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 09:41
Jedino Pršut i Povrće LOL Al ak je domaći ...

Naravno Never give up ti je dala savjet da poboljšaš prehranu gdje dolazi do boljih rezultata..kao što je i sama promjena aktivnosti...tj vježbanje....

Povrće bih se i trebalo hvaliti što više kao i voče,,, pa oni su temelj zdrave ishrane :P

Eh sad tu ima svega nabrojanog ... ja sam se izgubio....  

Ali ovako 3-4 puta tjedno vježbaj ako nisi u tereteani... onda radi vježbe sa svojim tijelom tipa (plank ,sklek,zgib,cucanj,propadanje,veslanje itd....) Možeš biti zaista kreativan....  vidim da plivaš što je odlično... također uz aktivnosti... u dane kada ne treniraš...odeš plivati malo.... npr 3 dana trening 2 dana plivanja 2 dana odmora..

I naravno malo gledaj po forumu prehranu pa si reguliraj ju... neka ostane povrća..voća.... jedi Sira, mesa..ribe, cjelovite žitarice, orašaste plodovoe..mahunarke itd itd.'
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Miro24 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Rujan 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Miro24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 12:00
haha znam da oni sve hvale, ali neki od tih ljudi su mi predavali na faksu pa im nekako vjerujem na riječ :))

nije pršut domaći, nažalost, prije smo imali domaći od dida, ali on je veći stariji pa više ne drži svoje svinje hahaha

znam da imam dosta prostora za napredak što se tiče prehrane i to me veseli

što kažete na one jeftine proteine iz dm-a.. jel valja to šta??
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2014 at 12:21
Kupi radije neku hranu od tih proteina iz DM-a

A ako te zanima web shop kod nas pogledaj malo... pa vidi...što se tiče proteina...

Ali ako imaš hranom onda ti ne treba.
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.