New Posts New Posts RSS Feed - plivanje i trcanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

plivanje i trcanje

 Post Reply Post Reply
Author
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: plivanje i trcanje
    Posted: 15 Kolovoz 2014 at 04:30
cuo sam jednog prijatelja kako kaze da dobri plivaci ne mogu biti dobri trkaci i obrnuto. ima li u tome nesto? meni nema nikakve logike, kad su obje aktivnosti aerobne...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2014 at 08:14
Zašto ne? Mogu trčati mogu plivati dobro...

E sad ovisi pod šta tvoji prijatelji misle... netko tko cijeli život se odlučio na jednu disciplinu teško da može biti dobar kao u trčanju ili obratno... ili trenira sve...a zašto plivači ne bi trčali ili obratno hahaha paradoks 

Nema veze što su obje aktivnosti aerobne ...Utrka na 400 metara profesionalnom atletičaru je anaerobna aktivnost, a nekome tko lagano trči aerobna. ;) 

Postoje discipine ne znam točno ime.... gdje i trčiš i plivaš... no normalno nije komercijalan sport kao nogomet... i eto možemo na yutubu pogledati....

Sve u svemu... Možeš biti funkcionalan... ali u profesionalnom sportu... teško da možeš takve dvije stavke držati pod balansom...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2014 at 10:10
Duatlon, Triatlon, Iron Man, Double Iron Man.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2014 at 11:16
dugo nisam nista napisao na forumu pa da se malo aktiviram,

nema razloga da dobri plivači ne budu dobri trkači, radi se o tome da je netko tko trenira samo trčanje definitivno bolji od nekog tko trenira trčanje i plivanje a isto vrijedi i obratno

bitna je disciplina za koju treniraš, ako se baviš s obje stvari dobar si i u jednom i u drugom ako se dovoljno posvetiš
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2014 at 14:50
aquatlon - plivanje pa trcanje :D

mislim da je ovo dovoljno ^^
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2014 at 21:39
Hmmm to nije istina ako bi radili jedno i drugo vjerovatno bi mogli ja mislim da je tvoj prijatelj to mislija u smislu-a znam iz osobnog iskustva da je istina- da te 2 aktivnosti ne pogađaju iste skupine mišića tj. ako npr u bazenu moš preplivat bez previše muke par kilometara to ti ne garantira daš moć pretrčat par kilometara...osobno preferiram plivanje jer je puno zdravije a i više se umoriš iako ti se ne pari jer si u vodi :D
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.