New Posts New Posts RSS Feed - Peckanje u mišiću
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Peckanje u mišiću

 Post Reply Post Reply
Author
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Peckanje u mišiću
    Posted: 12 Kolovoz 2014 at 15:24
Naime,prilikom rađenja zgibova (ili bilo koje vježbe koje se odnose na vješanje na šipci) imam u jednom momentu poprilično ružan osjećaj da me mišić iznad lakta sa vanjske strane peče.Kad ga diram ne osjetim dobro kao na drugoj ruci,ne znam kako da se izrazim :).Hvala unaprijed
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 23:15
bilo kojih zgibova, ili samo širokih-uskih?
objasni malo detaljnjije :)

dali ti se to peckanje javlja ako radiš passive hang ili deadhang. tj. uhvatiš se u širini ramena za šipku nadhvatom te se potpuno opustiš u tijelu da ti ramena dotaknu uši i da osjetiš kompletno istezanje u rukama, ramenima, itd.
ili ti se samo javlja ta bol kod kontrakcije mišića pri povlačenju prema gore?
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2014 at 01:45
Izvinjavam se na šturo napisanom pitanju. :)
Osjetim peckanje prilikom samog passive hanginga odnosno prilikom recimo širih zgibova,podizanja koljena na šipci,tj. svih vježbi za trbušnjake na vratilu.Peckanje sam veceras osjetio i u drugoj ruci na istom mjestu...dok ne osjecam nikakav problem prilikom vježbi guranja(propadanja,sklekova,pressova...)
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2014 at 11:21
Ako ti se bol javlja pri bilo kojem hvatu i bilo kojoj vrsti zgibova.
Tj. to peckanje, ja bi na tvom mjestu 7 dana izbacio ikakve radnje di visiš i onda ponovo isprobao da vidim dal se stanje poboljšalo.
Možda jednostavno previše visiš i svaki dan radiš na šipci pa je moguća i blaga upala.

Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.