New Posts New Posts RSS Feed - D: Pilates vježbe za ravan trbuh, zdravu kralježnicu i cvrsto tijelo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Pilates vježbe za ravan trbuh, zdravu kralježnicu i cvrsto tijelo

 Post Reply Post Reply
Author
LanaRun View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LanaRun Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Pilates vježbe za ravan trbuh, zdravu kralježnicu i cvrsto tijelo
    Posted: 12 Kolovoz 2014 at 14:26
Super su vježbe,rado ih vježbam,ali koliko ponavljanja je preporuceno? :)
Back to Top
marinasoldo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marinasoldo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2014 at 10:46
Pozdrav Lana, idealno je izvesti kompletan trbušni slijed bez pauze u kojem svaka trbušna vježba sadrži oko 15 - 20 ponavljanja. Puno je bitnije uskladiti dah s pokretom i pravilno izvoditi pojedinu vježbu. Ukoliko ti je potreban dodatan izazov, izvedi više serija, povecaj broj ponavljanja svake vježbe ili izvodi vježbe u bržem tempu. Pilates trbušni slijed je dio kompletnog pilates treninga pa ga se na pilates satovima ne ponavlja vec se izvodi u odredenom dijelu sata kako sam gore opisala.
Back to Top
jkd2 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jkd2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2014 at 11:44
Ja sam vježbala pilates,pa samo jedan savjet možda kad stavljate videa da ubacite glas cisto da ljudi znaju kako disati tokom vježbanja,jer je dosta bitno,a malo njih zna kako pravilno disati tokom vježbe,barem ja kad sam prvi put došla na pilates nisam imala pojma kad udisati ,kad izdisati...inace super vježbe,sve pohvale :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.