New Posts New Posts RSS Feed - Urda / svezi sir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Urda / svezi sir

 Post Reply Post Reply
Author
mia005 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mia005 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Urda / svezi sir
    Posted: 13 Travanj 2014 at 14:36
Cao, Ja imam problem s taj svezi sir jer kod nas (Skopje) ima jedino svezi sir na Kuc, i nista drugo. Recimo taj Milbona ili Ella sir niti nesto sicno nema kod nas. A ovaj jedini moji sam nasla je malo slani i ne mogu ga koristiti za deserte. Pa kako sam guglala dosla sam do saznanja da Urda i Milbona sir su slicnog ukusa?? Sta kazete? Porucila sam da mi donesu Milbona sa Nemacke, ali to ce biti privremeno jer cu ga pojesti :D Treba mi trajno resenje...

Edited by mia005 - 13 Travanj 2014 at 14:41
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 15:05
ako je to svježi sir onda vjerojatno ima iste ili slične nutritivne vrijednosti, neki malo više sole sir a neki manje ali po mojem iskustvu posni sirevi koji se prodaju u trgovinama su većinom neutralni pa ih možeš pretvorit u slatke ili slane deserte :)
Back to Top
mia005 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mia005 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 16:49
Mene zanima dali je urda slicnog ukus kao tog Milbona sir. Nasla sam u jednom marketu urda sa 2% mlecne masti pa ne znam dal da kupim...
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 18:25
nije. Urda je više kao pravi svježi sir a Milbona je kao nekakav kremasti namaz
Never give up
Back to Top
mia005 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mia005 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 18:56
Poor me :(
Nista od moje slatkise :D
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 20:13
Pa meni je milbona pa i ne bas dobrog okusa, jer je kremasta, ali nije to jedini razlog...cudno mi je...

Vise volim bas svjezi sir posni sir iz npr. konzuma k+ ,ukusniji mi je..
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2014 at 11:27
Mia, nisi na nekom gubitku, Milbona je njemački magerquark, ništa posebno, domaći svježi posni sir je daleko bolji. Isti efekt možeš dobit da obradiš malo domaći svježi sir s mikserom. Vi barem imate Kaškaval... ja neću pravi Kaškaval vidjet do sredine ljeta.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.