New Posts New Posts RSS Feed - Dosljednost u dijetnoj prehrani
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dosljednost u dijetnoj prehrani

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
cen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2015 at 20:52
Molim da mi netko da savijet kako da zadrzim kilazu nakon djete, smrsavio sam 65 kg i sad sam poceo vjezbat s utezima dobio sam 2 kg u zadnjih 2 tjedna od kako vjezbam drzim se zdravije prehrane vecinom proteini iz mesa ali jos uvijek strahujem da cu se udebljat makar sam cvrst karakzer sto se tice slatkog i ne jedem navecer ... imam dosta spor metabolizam i kilogrami se ljepe na mene htio bi se samo zjacat do jedno 75 kg al ne se udebljat ako mi moze tko dat neki savijet HVALA
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2015 at 09:18
Spor ti je metabolizam jer jedeš premalo i pojeo si mišićnu masu. Svaka čast, dosta je to izgubljene kilaže, ali pretpostavljam sa poprilično velikim deficitom i očito bez treninga koji bi održavao mišićnu masu. Manje mišića - sporiji metabolizam.

Tijelo je reagiralo na vježbu, budi se mišićna masa, a možda i jedeš više radi toga pa su došle 2 kg. Ako si se izgladnio do sada moglo bi ti tijelo upijati hranu kao ludo. Jedi što čišće i treniraj dobro i progresivno. Ako jedeš samo proteinski postepeno vraćaj složene, vlaknaste ugljikohidrate u prehranu, teži ravnoteži i treniraj. Ničeg previše, ali ni premalo da metabolizam ne pati, kao i mišićna masa koja ti je potrebna da tijelo vratiš u normalu.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.