New Posts New Posts RSS Feed - pozdraaaav svima!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdraaaav svima!

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
maya33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maya33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2015 at 11:24
Heeej, dragi moji fitovci!! samo da se javim da sam živa i zdrava i dalje radim na tome da budem fit :-) na nekih 67 kila sam :D udala se, bila i na medenom mjesecu i sad nazad u stvarnost :-) ritam je ubitačan, posao, 10 sati sjedenja, al ručak sa mnom putuje, pa pješke poslije posla na trening i ubacila još i saunu i jako dobro se osjećam :-) 
sad mi preostaje učvršćivanje guze i trbuha, ali i ovo je za mene rezultat kojem se nisam niti nadala, tako da sam zadovoljna i sretna! :-)

prilažem slikicu sa putovanja, tu se najbolje vidi da ima još posla, ali obzirom da sam samo prije manje od godine dana imala 10 kila više-i ovo je uspjeh!


Pusa svima i veliki pozdrav!! 
vježbajte i budite fit :-)

do slijedećeg tipkanja :-)


Tesko se budim, a jos teze prestajem da sanjam....
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2015 at 11:33
bravo, super rezultat! :)
cestitke na udaji Wink
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2015 at 11:35
Cestitke!
Izgledas odlicno,samo se drzi svoje prehrane,svog plana i sve ces ostvariti.Kao sto vidis odlicnim putem ides. Javljaj se i dalje
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.