New Posts New Posts RSS Feed - Kompulzivno prejedanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kompulzivno prejedanje

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2014 at 20:29
Gymka slažem se s tobom 100%, jesti treba zdravo ali i pametno. Većina ljudi koji ovdje pišu o problemima s kilama, jelovnik svedu na posni sir i još dvije - tri namirnice, te nažalost nakon nekog vermena puknu.

Također moje osobno mišljenje je da se vaga u kuhinji mora koristiti samo za pripremu kolača jer nikog neće uništit par kalorija više ako je prisutana dovoljna količina fizičke aktivnosti, a ljudi nažalost pucaju zbog 200 kcal "viška".

Edited by FitKralj - 01 Studeni 2014 at 20:32
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2014 at 20:58
Sve tocno govorite, i bez discipline i informacija nema nicega, ali nazalost, kao u svim prehrambenim poremecajima, okidaci i razlozi za to su obicno dublje prirode, znaci, treba rjesavati jedno i drugo, al o tom sam vec napisala blog :)

dakle, nije toliko komplicirano, ali ponekad nije ni bas tako banalno.
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2014 at 21:14
Ma ja stvarno nisam toliko stroga sto se tice hrane, ne prestavlja mi problem ako kad-kad pojedem medenjak, cokolade, keks, ili sl, koliko ovo sto sam sad pisala, jedem zdravo ali ne ogranicavam se na porcijama, nego jedem dok se ne osjetim sitom, iako kazu da treba prekinuti kad je najsladje. Ali eto, mjenjat cu svaki put nesto, dok ne utvrdim sta mi odgovara :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.