New Posts New Posts RSS Feed - MYPROTEIN
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

MYPROTEIN

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2015 at 17:44
r4mbo, nije "vanilijast"?? ja sam ga planirala uzeti, ali netko mi je rekao da je kao neka blaža vanilija... a zbog obvog "blaža" sam ja tom pripisala neki negativan predznak jer mi općenito vanilija nije neki jak okus

uglavnom, još jednom trebam potvrdu da je doista tako fin? :D :D
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2015 at 17:48
Eh sad svatko ima svoj ukus, pa možda malo i baca na vaniliju, ali svakako više baca na bijelu čokoladu nego na vaniliju. Mislim meni je genijalan, nisam cjepidlaka što se tih stvari tiče, probao sam ga s mlijekom ranije, a sad idem na trening pa ću probat s vodom, makar mi ta razlika mlijeko-voda nikad nije igrala pretjerano razliku...
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2015 at 07:06
Meni bijela čokolada nije legla. Podsjeća malo na bijelu čokoladu, no preblag je, nekako prazan, i ima nešto kemijski što ostane naknadno na nepcima. Možda je s mlijekom prihvatljiv, no ja proteine pijem isključivo s vodom, tako da nisam bio zadovoljan. Od novijih okusa, rocky road mi je bio odličan, a natural chocolate i natural vanilla su prva liga. Alternativno, protein smoothie, strawberry-banana, je odličan, najbolji voćni okus.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2015 at 21:35
Da, složio bih se s time za bijelu čokoladu, kombiniram taj protein iza treninga s maltodekstrinom i super se slaže, ali osjeća se neki vrag onako pomalo čudno kod te bijele čokolade, mislim super je sve, ali kad bi trebao ocijeniti od 1-10 ocijenio bih s ocjenom 8, može i bolje.

Dobar okus mi je bio chocolate smooth, koja je razlika između tog okusa i natural chocolatea, ako je tko upoznat?
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2015 at 07:12
Natural chocolate, aroma identična Kanditovoj čokoladi u prahu za kolače. Možda je samo lokal patriotizam, no to je točno onaj okus čokolade koji meni odgovara.
Back to Top
beast View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote beast Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2016 at 11:47
dali je netko probao myprotein amino boost cini mi se dobra stvar prije treninga
Back to Top
m_rijeka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2016
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote m_rijeka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2016 at 15:26
Originally posted by Goranchero Goranchero wrote:

Natural chocolate, aroma identična Kanditovoj čokoladi u prahu za kolače. Možda je samo lokal patriotizam, no to je točno onaj okus čokolade koji meni odgovara.

Ajme ovo zvuči odlično. 

Nisam probala taj ali podosta ih jesam. 

Od čokoladnih mi je najdraži brownie, a općenito mocha. Big smile
Back to Top
ITFighter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Studeni 2016
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ITFighter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2016 at 07:14
Mocha je top Clap
Smazao sam sigurno već 15 kg. Neki dan sam gledao na hrvatskoj stranici Myprotein da imaju akciju od ponedjeljka na sve suplemente, svaki dan da će biti dobar skonto na neku kategoriju dodataka prehrani pa se isplati pronjuškati.
Back to Top
pant3rica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2016
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pant3rica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2016 at 22:08
I dalje je akcija...baš sam naručila tu Mochu..svi ju hvale pobogu..moram to probat :D..al se izgubiš na str..super da su akcije taman prije Božića :D ihihihi
Back to Top
jasna781 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jasna781 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2017 at 15:27
Myprotein FTW :D sad je masu toga na 70% :) BCAA, kikiriki maslac, omega3 i CLA na putu :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.