New Posts New Posts RSS Feed - Tajice za znojenje: da ili ne?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tajice za znojenje: da ili ne?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2008 at 14:15
Originally posted by emilio emilio wrote:

Originally posted by Noor Noor wrote:

 ma ja se ni ne zavaravam da cu na taj nacin izgubiti SAV celulit. borba s celulitom je dugotrajna i mucna. ali ako nis drugo tajice mi daju neku sigurnost i nadu

nemoj me zato optuzivati

a kaj se tice znoja - je, u pravu si, ali da znas da ima i drugacijeg znoja koji bas ne snjofa krasno a iskljucili smo bakterije

 

 

nazalost vecina osoba koje SU  krenule u borbu sa celulitom su  dobili PONEKU  bitku ali ne i RAT..adekvatna rijec bi bila UBLAZAVANJE celulita...poznajem nekoliko kozmeticarki koje su experti za celulit,stvarno ,znaju jako dobro ,sta je najbolje u borbi protiv celulita,problem je samo sto GA te osobe isto ga imaju, pa me onda to sve nekako zbunjuje.......znam da su saunska odijela jako dobra kad hrvaci zele da padnu u tezini prije takmicarskog vaganja,,jadnici znaju sjediti po pla dana sa pauzama samo da im nestane koji gram ,uglavnom tecnosti....



U potpunosti se slazem.
Back to Top
Sissy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sissy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2016 at 13:28
Ja sam probala te tajice i moje iskustvo s njima i nije baš bajno. Zapravo mislim da je sve to skupa bacanje para, jer ja osobno i nisam primjetila da su mi nešto pomogle, osim što su mi bile izuzetno neudobne. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.