New Posts New Posts RSS Feed - Tražim ortopeda u Rijeci - plizzz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tražim ortopeda u Rijeci - plizzz

 Post Reply Post Reply
Author
Irien View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irien Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tražim ortopeda u Rijeci - plizzz
    Posted: 05 Srpanj 2010 at 17:23
Molim vas zna li netko nekog privatnog ortopeda u Rijeci,imam problema s koljenima i ravna stopala,tocnije: trebam po otisak za uloske. a neznam kome se javiti,a da me blijedo ne gleda kad mu kazem da vjezbam svaki dan,il da mi ne preporuci mirovanje jer je to za mene pogubno.
Pa pliz ako je netko bio kod kakvog sportskog ortopeda u Ri,i kolke su otprilike cijene (da nije bas preskupo) ,bila bih vrlo zahvalna ;)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2010 at 22:41
  Koliko imaš godina? ako si mlađa onda odi na Kantridu kod Dr. Stošica.... On je dosta u sportu i ne gleda zatvoreno... a ako si starija... ne mogu baš kod nas nekog super preopruciti...
Back to Top
Irien View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irien Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 16:21
hvala Dalila.. sad cu navrsit 24god u guzici.
o da cula sam za njega,super je ,prije par godina sam bila kod njega al sad sam nacula da radi negdje drugdje..znas li ti mozda tocniju informaciju? neznam jel on sad privatno il moze s uputnicom..
Back to Top
Ajvi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ajvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2010 at 15:02
  Najbolje Ti je u privatnoj klinici dr. Nemeca u Matuljima...pregled nije skup, pa za pocetak odi tamo...
Back to Top
daniM View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote daniM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2017 at 23:14
Irien i ja sam dugo tražio ortopeda koji mi može pomoći u vezi mojih ravnih stopala pa evo kratka informacija.. Susjed mi je preporučio dr Roth-a na Kantridi, njegovoj kćeri je operirao stopala i dosta je poznat bas po tome. Sada ima privatnu kliniku u Rijeci, bio sam kod njega i puno mi je pomogao :) doktor ima jako puno znanja i prakse i nije toliko skupo...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.