New Posts New Posts RSS Feed - Izbjeljivanje zubi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Izbjeljivanje zubi

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
drafts View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote drafts Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 12:07
ljudi, ja sam izbjeljivala zube u stomatološkoj oridinaciji na vrbiku i prezadovoljna sam! oni vam sad do 25.07. imaju akciju i izbjeljivanje je samo 1000 kuna... naravno da sam to išla iskoristiti ;) fakat vam to preporucam ako ste razmišljali o izbjeljivanju.. ;)

ne želim da ispadne kao reklama pa ako vas zanima kontakt, javite mi se ;)
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 13:03
s jednim postom stvarno ne ispada kao reklama
LiveStrong
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 13:06
nekak bi mi bilo pristojnije da je rekla eto ljudi reklamiram se
Back to Top
drafts2 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote drafts2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 17:11
ne znam što bih reklamirala kad nisam niti zubarica niti imam svoju ordinaciju ;) bila sam pratila ovaj topic dok sam odlucivala gdje cu izbjeljivat, ali nisam bila prijavljena pa sam htjela s vama podijelit svoje mišljenje  nakon što sam otišla

nisam fan foruma jer mi se uvijek nešto zbrejka kao i sad kada mi opet nije htio prihvatit password...

ja htjela pomoci! gdje mi je bila pamet...
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 17:27
nemoj plakat, ne brini nema tu cenzure ali smije se komentirat
veselim se odgovoru od drafts3
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 08:52
Nosim aparatic za zube pa mi je zubarka rekla izbijeliti zube po završetku tretmana.

Inace je rekla da to košta oko 1200kn (u Sl. Brodu, dentološka ordinacija) i da se to radi u 3 navrata, tj. tri uzastopna tretmana. Ide jedan sloj tih kemikalija ili cega vec pa se saceka da se vidi reakcija pacijenta jer su neki pravo osjetljivi na to. Ako je sve u redu, bijeli se za još koju nijansu i ako je opet sve ok još jednom se to uradi i dobije konacan rezultat. Sve je to u razmaku od par dana, naravno.

Rekla je da se to bez neke velike opasnosti za zube (iako svako izbjeljivanje narušava caklinu) može ponoviti svake 2 godine i da je potrebno poslje svakog konzumiranja kolorirane hrane, cajeva i kafe prati zube.

Toliko o tome što je meni rekla Smile


Edited by Rahxephon - 13 Lipanj 2012 at 08:52
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2012 at 12:48
Here we go again !
LiveStrong
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2012 at 19:50
Gerila marketing LOL
Back to Top
Ivan1986 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan1986 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 11:58
Osobno smatram da ako je sa zubima sve ok,2xgodisnje treba ici na ciscenje i izbjeljivanje zubiju kod zubara.
Zube treba prati 2 puta.Ujutro i navecer.Recimo ja jos koristim one konce jednom dnevno.Opet sve ovisi kakve zube tko ima.
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2015 at 13:35
malo sode bikarbone na pastu,rezultati očiti. Zubari bi izvadili i zdrav zub samo da ti stave implantat i zarade. Bez uvrede bilo kome. Čišćenje kamenca jednom ili dvaput godišnje, redovito pranje i što manje svakojakih tretmana
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2015 at 14:07
ja perem zube sa Dabur (biljna zubna pasta – Neem).

a za izbjeljivanje je dobra soda bikarbona, kora od banane (s unutarnjom stranom se redovito trljaju zubi)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.