New Posts New Posts RSS Feed - Prijedlozi za teme za nove clanke
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prijedlozi za teme za nove clanke

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 22:41
  hehehe....da....vrlo daleko od muškobanjaste je Gym-ka... ;)
samo ti njima reci...morat cu i ja malo poceti te vece težine... :)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 11:29
Otišli smo sitno u offtopic...

Ako netko ima još kakvih prijedloga vezano za teme, neka se slobodno ovdje javi sa svojim prijedlozima..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2015 at 18:45
Pišite nam ovdje prijedloge tema za članke koje želite da obradimo.
Prijedlozi su uvijek dobrodošli! Thumbs Up
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2015 at 22:18
Kako izaci iz anoreksije I bulimije I za početi zdravi I fit život.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2015 at 10:18
može članak o psihološkom aspektu fitnessa i tome kakav utjecaj moderne manipulativne dijete i treninzi imaju na ljude. dobro kaže mlada dama, učestalost novih poremećaja prehrane (visokoproteinske dijete, ortoreksija), povod za nerealnim očekivanjima i ciljevima, razlika rekreacije i zdravog življenja nasuprot straha od kolača i propuštenog treninga. to bi bio jako osvještavajuć članak i dobro bi došao i ljudima koji se nalaze u tome a i novima koji zbog opterećenosti informacijama odustaju od svega.
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2015 at 14:08

Kako izaći iz poremećaja prehrane....realno itekako potrebna tema ali po meni preširoka, prekompleksna i pregeneralna za članak takvog formata. Da u smislu nekih općenitih savjeta ali to mi je skoro kao horoskop u dnevnim novinama....pogodit će jednog od 1000 možda, a možda ni to......možda prije kako prepoznati da je to poremećaj ili tako nešto, u smislu aktiviranja pojedinca da napravi korak prema izliječenju...

A o ovom drugome dosta raspravljamo i općenito, pišemo u blogovima... isto tako nije tako jednostavno pokriti sve faktore uključene u takvo ponašanje, u smislu što tko podrazumijeva pod sve to što se navodi...puno ljudi nije svjesno koliko je zapravo ograničeno tim strahovima, a to će teško rješit jedan članak....ali opet, i sama sam za to da se što više piše o takvim stvarima jer je očito situacija sve alarmantnija...


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2015 at 14:27
Da, dodala bih da je problem kod bilo kojeg poremećaja isključivo osobne prirode, a povezan je s nizom aspekata ličnosti. Svaki ppokušaj pisanja članka u tom smjeru, a u želji da se zadrži željena razina stručnosti bi bilo promatranje nekog pojedinačnog slučaja, primjerice prema nekoj objavljenoj studiji...

Na kraju bi to moglo biti čak i kontraproduktivno jer takav tekst može pomoći tek osobi sa sličnim razlozima za razvoj nekog poremećaja...

Poremećaji prehrane su psihološki poremećaji i kao takve ih treba i liječiti i tretirati, a ne tražiti rješenjem u nekom popularno znanstvenom članku.
Be healthy, be happy.
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2015 at 15:12
pa puno toga je individualno pa se i dalje navode znanstvene studije i članci. mi ljudi stvaramo statistike i priče baš na taj način jer nije svijet idealan da svatko može napisati svoju priču i k tome nuditi sugestiju za pomoć drugima. ortoreksija i nova opsjednutost bigoreksija je češći poremećaj nego ikad prije i bilo bi zanimljivo pročitati ako ima koji znanstveni članak o tome. to je isključivo povezano sa fitness idealima dok je anoreksija 100lična bolest u raznim oblicima i karakterima pa tako je uključena i u ovaj. sigurna sam da ima i istinitih priča ljudi pa čak i natjecatelja koji su otišli predaleko sa time. a svako malo vidim neki novi post gdje se ljudi opterećuju kako će ciklirati, koliko proteina i ugljikohidrata trebaju unositi da smršave i gube se u moru raznih savjeta i informacija pa se na kraju vraćaju starim navikama.
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
ahmed111 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Listopad 2018
Location: sydney
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ahmed111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2018 at 13:19
To je bilo informativno
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.