New Posts New Posts RSS Feed - Izbaciti vodu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Izbaciti vodu

 Post Reply Post Reply
Author
Maestro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maestro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Izbaciti vodu
    Posted: 19 Srpanj 2017 at 21:59
Aktivan sam s treningom duze vremena ali ovo me nikad nije interesiralo kad kazu trebam ili trebas vodu izbaciti 

Sad prepostavljam to je da pijes napitke smutis sebi nesto u mikseru umjesto vode 

Pa ako mozete da mi malo detaljno pojasnite ovo "izbaciti vodu"
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2017 at 22:12
Em...? Šta?
Nastavi piti vodu,voda ti je saveznik u svakom stadiju života,nikakvi shakeovi.
Neznam na što misliš,izbacivanje vode nastaje kod rezanja ugljikohidrata na jako male razine,nakon povećanog unosa vode,kod malog unosa elektrolita i soli...
Nakon nekog većeg cheat daya,dobis dosta vodene kilaze,pa to kroz sljedece dane izbacis,stres moze uzrokovati povecanje vode,menstrualni ciklus moze uzrokovati zadrzavanje vode...
Boksaci i sudionici borilackih sportova prije vaganja ne piju nista da se dehidriraju i da izgube na kilazi maksimalno da prođu prag za svoju kategoriju.
Jednostavno pij vode kad si zedan,unosi soli,magnezij,kalij,spavaj dosta,smanji stres i kreci se na dnevnoj bazi i nece doci do zadrzavanja vode. Alkohol cesto ima efekt da te jako dehidrira pa se i tako rijesis viska vode.
Nadam se da sam pomogo

"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Elephatn777 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 09 Kolovoz 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Elephatn777 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2017 at 14:59
p.s.  cak i kod "izbacivanja vode" savjetuju da se pije vode vise nego inace jer i radi vecih dehidracija tijelo samo "sprema" vodu jer iste nama u kontinuitetu...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.