New Posts New Posts RSS Feed - Definicija u mladoj dobi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija u mladoj dobi

 Post Reply Post Reply
Author
Duje11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2016
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Duje11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Definicija u mladoj dobi
    Posted: 23 Ožujak 2017 at 19:37
Imam 16 godina treniram malo više od godinu dana nisam imao određenu prehranu i solidno napredujem, ali sam neinformiran o definiciji dakle zanima me neki najjednostavniji plan obroka (po mogućnosti 2100 kalorija). Nemam nikakvu ideju i ne znam kako da počnem.
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2017 at 15:12
Pa napisao si da solidno napreduješ? U čemu je problem? Ne treba ti definicija još...
Moja preporuka je da pustis definiciju dok god ti jos ti početnički porasti mišične mase i snage traju,a onda udri po definiciji,ali ako smatras da ti treba definicija,ok...

Jedan od super načina za definiciju je ketogena dijeta : većina kalorija ti dolazi iz masti,25 posto iz proteina,5 posto ih UH.

Drugi način za definiciju je cikliranje ugljikohidrata odnosno jedan dan jedeš proteina + masti,tako nekoliko dana,pa prebacis na UH + proteina dok se ne napunis rezerve glikogena pa opet ides na proteina + masti par dana i tako to rotiras.

Treći način je svakodnevni period "posta" u kojem vjezbas,bez unosa hrane,nakon cega imas 8 sati perioda za unos hrane zvan princip povremenog posta,metoda 16/8 -> 16 sati dnevno ne jedes nista,u 8 sati,npr. od 10 ujutro do 6 popodne jedes tipicne obroke.

Kalorije bez da znam sta jedes na dnevnoj bazi ne mogu komentirati.
LP
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Duje11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2016
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Duje11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2017 at 17:31
Čak se i dvoumim jer mi snaga nije baš još najbolja mogu još napredovat i u snazi i mišićnoj masi, ali manji višak sala mi stvara problem kod estetike. Zato ću još vidit oću li na definiciju, hvala na savjetu
Back to Top
tuzna15 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2017
Location: Bosna
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tuzna15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2017 at 20:54
Izvinite ali meni treba pomoc..Oko 2 sedmice nakon home treninga primjetila sam da mi je desna noga sira od lijeve noge(samim time i desno dupe vece od lijevog).Sta da radim?Da li da forsiram desnu nogu vise od lijeve da skinem salo ili?
Eh da je tuga snijeg..
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2017 at 20:23
na nekoliko mjesta nevezano za temu si postavila isto pitanje...
mislim da je bolje da si otvorila svoju temu. =)
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.