New Posts New Posts RSS Feed - Vaše mišljenje glede Deca D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vaše mišljenje glede Deca D

 Post Reply Post Reply
Author
Tusek001 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tusek001 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vaše mišljenje glede Deca D
    Posted: 08 Ožujak 2017 at 22:08
Pozdrav nov sam na ovom forumu ali koliko sam vidio prilikom pretrage tražilice nisam pronašao neke slične teme na navedeno..
Prvenstveno me zanima mišljenje onih koji su UZIMALI Deca D. te što su sve uz njega koristili, kakav je imao efekat i sl. nuspojave...

Inaće imam 27 god aktivan sam sportaš od 16-te god, visok 170 težak 88kg. Od suplementacije koristim klasika Whey,CreBomb,BCAA,L-arg.,HMB,CLA,Omega 3 te mix minerala i vitamina 3000MG.
Prehrana mi je 2,5g proteina po tjelesnoj masi, te 4g ugljikohidrata, masti samo maslinovo ulje, dnevno unosim 40g orašastih plodova(orah,lješnjak,badem,pistacio)

Doručak klasika jaja,gljive, sir šunka. Ručak Bijelo meso ili junetina cca 250g kuhani krumpir ohlađeni zbog nižeg G.I.
Unosim više manje kompleksne ugljik osim kad je to slučaj prije i poslje treninga nogu i sl, gdje koristim maltdekst. i vitargo+creatine.

Trening mi je svaki tjedan drugačiji pošto mi je brat magistar kineziologije ali nema iskustva sa test. pa radim piramide, do otkaza, mix, bez odmora i sl..

Ove sam godine razmišljao uzet decu pa sad... Vaša mišljenja..Molim ako nije problem bez suvišnih komentara.

Hvala Unaprijed!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.