New Posts New Posts RSS Feed - Suplementi i gastritis
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Suplementi i gastritis

 Post Reply Post Reply
Author
pidjn View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pidjn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Suplementi i gastritis
    Posted: 07 Rujan 2016 at 14:56
Pozdrav ljudi, ukratko me zanima ako znate sto bih smio koristiti makar imam gastritis, tocnije dali smijem kreatin, Hvala
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2016 at 18:26
Pozdrav pidjn

Malo sam istražio okolo i uglavnom je to individualno. Nekima Kreatin ne smeta, drugi nisu sigurni, a treći kaže da imaju smetnje. Dakle, najbolje da probaš sam ako smiješ, ali se prije upotrebe svakako posavjetuj sa svojim liječnikom ili ljekarnikom.
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2016 at 08:30
Možda bi ti l-glutamin malo pomogao oko gastritisa.
Back to Top
audax View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote audax Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2016 at 09:56
Pozdrav,
Jedan gastriticar ovdje :)

Nema ti druge nego probati i vidjeti kako ti reagira zeludac. Ako ti podivlja, onda izbjegavaj. Ja sam dodatno napravio dva testa intolerancije na prehranu i ispostavilo se da mi smeta piva/psenica/svinjetina/mlijecni proizvodi.

Sto se ostalih suplementa tice, u zadnje vrijeme trosim lglutamin + protein od konoplje - od svega ostalog mi podivlja kiselina u zelucu.

Kod gastritisa je bitan stil zivota, pa nastoj izbaciti sve sto ti smeta i smanjiti cigarete ako si pusac.
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2016 at 12:18
Nije samo problem dali smiješ, nego ima li smisla. Sa upalom sluzokože ti je vrlo vjerojatno i smanjena ili poremećena apsorpcija nutrijenata, pa čemu to onda... Da se prvo probaš riješiti gastritisa ili dovesti što više u red, pa pij što hoćeš. Često se navodi da glutation rješava neke probleme crijeva, znam dosta ljudi koji su probali i nije im pomoglo, a ni meni osobno nije.
Back to Top
pidjn View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pidjn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2016 at 14:55
Hvala lijepa na odgovorima, što se tice oporavka zeludca radim na tome u smislu prehrane ( izbacio sam masno i zacinjeno )i ispijanja cajeva, odnosno pucam na alternativu posto ne volim farmaciju i tablete. Trenutno trošim gainer od ON i smatram da mi izaziva nadutost te sam ga prestao piti, nadalje posavjetovat cu se jos s nekim ljudima u vezi glutamina. Ako nije problem da mi odgovorite sto tocno glutamin radi kada se koristi, osim oporavka misica i sprjecavanja grceva, toliko znam o njemu.

Evo, mjesavina kreatina i glutamina, misljenja? http://www.proteini.si/hr/store/item/nutrend-creatine-mega-strong-powder-500g/4260/

Edited by pidjn - 08 Rujan 2016 at 15:09
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2016 at 15:32
Za manje novce si u našem shopu možeš kupiti Myproteinov glutamin i kreatin i pomiješati ih Wink

Just sayin' Smile
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.