New Posts New Posts RSS Feed - Glikogen
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Glikogen

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2015 at 11:09
Magic Well je po meni bacanje novaca za nekoga tko zeli iole ozbiljnije rezultate. To je "program vjezbanja za cirkulaciju", tako ga ja zovem.

U svakoj teretani bi trebao biti trener koji će ti pokazati osnovne vježbe, ili uzmi par sati s osobnim trenerom i osnovno ćeš naučiti da mozes raditi kvalitetan trening.
Be healthy, be happy.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2015 at 17:17
Želiš li nešto kvalitetnije u teretani radit, onda ćeš sprave ostavit ili za kraj treninga 10 minuta ili ćeš kao što je Zorro rekla pitat/platit osobnog trenera da ti pokaže kako se što radi i nauči te otkuda krenuti.
Za gubitak masti bilo koji alat a da nije sprava na kojoj sjediš ili ležiš je tvoj najbolji prijatelj ;)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
pahuljica29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pahuljica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2015 at 20:19
Ako sam dobro shvatila savjetujete mi zesci aerobic ( ne znam kak nazvati) to je zapravo funkcionalni trening u kojem je jace zagrijavanje , a onda slijede vjezbe snage (bucice, vlastito tijelo itd.) radije to nego teretana?:) Na to sam i dosad isla pa bi se drugi dan probudila s listovima ko 2 bacvice hehe pa sam odustala. Zasad se drzim plana prehrane i hodam i ok je jos nisam bila natecena cak idem svako jutro u wc!!:))) Presretna sam!!:)
Al fali mi aktivnost jako da se ubijem... al onda zavrsim tako sva natecena pa sam zasad odustala da vidim utjece mi li na to vjezba.
Nema mi logike, ali evo odkad ne vjezbam nemam problem bolnih natecenih listova.
Razmjsljam da probam mjesec dana, ali toliko mi fali onaj osjecaj koji imam kad se ubijem na funkcionalnom.

Hvala vam!!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2015 at 14:12
Pretpostavit ću da su ti listovi slabi, skači vijaču
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.