New Posts New Posts RSS Feed - Kako smanjiti trbuh
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako smanjiti trbuh

 Post Reply Post Reply
Author
Jednababaroga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jednababaroga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako smanjiti trbuh
    Posted: 11 Listopad 2015 at 21:03
Pozzzz
Odakle da krenem? Imam 160cm i 57kg. 2012 godine sam smrsavila desetak kila i od tada drzim ovu kilazu. Te godine sam pocela trcati, te sam 2013 godine trcanje zamjenila teretanom. Tako sa evo do sada treniram 3x tjedno po sat ipo vremena. U treningu najvise koristim girje, te vjezbe svojom tezinom - sklekovi, plank, zgibovi... Poprilicno sam oblikovala tijelo, zadovoljna sam rukama, nogama, guzom. Ali trbuh, nema sanse, i dalje imam kolut oko struka i mlohav trbuh. Ne znam kako to prominiti. helpppp.
P.s. Prehranu se trudim urediti, buduci da sam ovisnik o cokoladi i uh.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2015 at 21:31
znaš onu pločice se rade u kuhinji

Prehranu probaj urediti, napiši primjere jelovnika i sigurno će ti netko od iskusnijih fitovaca pomoći
Back to Top
Jednababaroga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jednababaroga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2015 at 06:58
Scarpetta, hvala , stalno se s muzem svađam oko toga. Zbog nekih zdrsvstvenih problema pokusavam iz prehrsne izbaciti gluten i sve mlijecne proizvode. Izbacivanje mlijeka mi najteze pada, jer nisam mogla zsmislit popiti kavu brz mlijeka. Evo jos se navikavam.
Primjer jelovniks
- dorucak - smoothie od šumskog voca (70g), chia sjemenki (5g), lana(5g), whey protein cokolada-ljesnjak(10g), kikiriki(25g) i heljda (20g)
-međuobrok banana ili 4mandarine i 30g kikirikijs
- rucak - najcesce piletina + salata + riza ( pokusavam izbacit rizu i uh za vrijeme kad nemam trening, al bas mi fali)
- međuobrok - najcesce nista, nekad koja mandarina, al tad najvise pokleknem slatkom - jucer recimo 2 komada domaceg strudela od jabuke, tri kuglice od cokolade iz biskvita i jos umocene u cokoladu
- vecera - 2jaja + salata

Eto
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2015 at 14:47
Povećaj uh-e pa da vidiš kako će trbuh ići dolje Wink Nemoj još tu rižu izbacivati jer ćeš tek tada biti na ničemu :)

Malo je to hrane nekako, ovu mjericu wheya odmah zaokruži ujutro :) Heljda može slobodno na duplo, doručak je...večeru i ručak bih malo ukrasila raznolikim povrćem i navečer još dodala nešto ako ostaneš gladna ...

Ova glad za slatkim popodne ti daje znak da ne jedeš dovoljno ili dovoljno dobro do tada....povećaj unos vlakana, pogotovo hrane velikog volumena da budeš sitija. Isto tako, pojačaj malo proteine pa ćeš biti sitija.....a i neboj se uh-a - ja sam poprilično dobro istopila svoj trbuh uz njih u svakom obroku, od jutra do večeri, bio trening ili ne ;)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.