New Posts New Posts RSS Feed - D: Bolnicka dijeta - radikalno i brzo gubljenje kilograma!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Bolnicka dijeta - radikalno i brzo gubljenje kilograma!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
prikraj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prikraj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2016 at 09:53
Ja cu vam napisati moju storiju: u sijecnju ove godine 2016??, sam imao 109 kg.(182 cm visok),Za dva mjeseca, sam smrsavio 19 kg.Pitate se, pa kako je to moguce,,,,to sam se i ja pitao.Broj odijela je bio 58.....sa 90 kg je bio 50. Obim stomaka pao za 18cm....svu sam garderobu promijenio (dijeta je skupa stvar).Moj nacin dijete, ne mora odgovarati svima....hormoni, metabolizam, navike, posao, stres i ostalo,,,uticu svake minute na dijetu. Ukoliko vas bude zanimalo moje iskustvo, vrlo rado cu vam pisati detalje. P.S. trenutno vazem 87 kg,,,dakle jos tri kilograma manje,,,,neprimijetno.Ali,novo odijelo ne kupujem??
Back to Top
prikraj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prikraj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2016 at 09:56
Simpica,,, u tome i jest problem-metabolizam te ne slusa...od njega trazis puno-vjezbama, a ne dajes mu skoro nista.Bez goriva, ni jedan automobil ne vozi.
Back to Top
prikraj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prikraj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2016 at 09:58
On misli, da je na rezervi,,,a tako i jest,,,,i sve sto ubacis u usta,on stavlje za "gladne" dane i ne dozvoljava da se trosi.Metabolizam je pametan😊
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2016 at 11:13
Originally posted by prikraj prikraj wrote:

Ja cu vam napisati moju storiju: u sijecnju ove godine 2016??, sam imao 109 kg.(182 cm visok),Za dva mjeseca, sam smrsavio 19 kg.Pitate se, pa kako je to moguce,,,,to sam se i ja pitao.Broj odijela je bio 58.....sa 90 kg je bio 50.
Obim stomaka pao za 18cm....svu sam garderobu promijenio (dijeta je skupa stvar).Moj nacin dijete, ne mora odgovarati svima....hormoni, metabolizam, navike, posao, stres i ostalo,,,uticu svake minute na dijetu.
Ukoliko vas bude zanimalo moje iskustvo, vrlo rado cu vam pisati detalje.
P.S. trenutno vazem 87 kg,,,dakle jos tri kilograma manje,,,,neprimijetno.Ali,novo odijelo ne kupujem??


šta je ovo ? p0rikraj jel ti to sam objavljujes i onda komentiras sam sebi ili ja dobro ne vidim?

Edited by avangarde - 23 Studeni 2016 at 11:14
cookies are for pussies
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2016 at 18:15
1000kcal dnevno? Pa sta zelis od sebe stvoriti? Kostura? Nikalve dijete, nije ni cudo sto se nista ne dogada, tijelo s tim kalorijama ne moze obavljati ni dnevne potrebe i nemas snage za treninge i metabolizam se usporava umjesto da se ubrzava. Voce ima puno ugljikohidrata, i mozes ga jesti najvise 30dag dnevno ne vise. Imas puno kalkulatora za racunanje bazalnog metabolizma i okvirno ces znat koliko dnevno trebas unositi ne manje od 1300kcal. Dorucak mora biti bogat proteinima i slozenim ugljikohidratima. Malo si pogledaj namirnice niskog i visokog glikemijskog indeksa i izbjegavaj one s visokim. Navecer nemoj jesti ugljikohidrata, mast i protein jedi navecer ugljikohidrate za mozes za dorucak i prije i poslije treninga, za rucak puno povrca s mesom ili ribom, vise ono zeleno povrce bogato je vlaknima. I mozes ti to nemoj se deprimirati zbog toga sto ne gubis kg na pocetku si i ima jos vremena. Stay strong☺
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.