New Posts New Posts RSS Feed - Matej Jurić - Men's Physique
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Matej Jurić - Men's Physique

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Mata_Cro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mata_Cro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2015 at 14:41




Back to Top
Mata_Cro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mata_Cro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2015 at 22:29


Ovako izgleda farbanje pred binu!
Back to Top
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2015 at 14:42
Pozz, možeš li staviti sliku s početka dijete(94kg) ? :)
Back to Top
Mata_Cro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mata_Cro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2015 at 00:49
https://www.youtube.com/watch?v=WcmV3eGUbnk

Najbitnija vjezba za ramena! Osobno napravim na treningu do 150 ponavljanja.
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2015 at 09:04
odlično! tijelo koje nosi medalju :) nego struk....pretpostavljam da nije ništa širi i sa normalnom hidracijom i da se jasno vide svih 8, ali koliko točno ima utjecaja ta ravnoteža kalija i natrija? pitam jer znam da sam imala sama periode gdje bi mi u danu obujam struka varirao do-8 cm! dali to konstantno držiš pod kontrolom ili samo pred natjecanje? i kako?
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Mata_Cro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mata_Cro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2015 at 00:55
Struk mi je zbilja genetski jako uzak, Nosim ženski XS pojas za teretanu na 5. rupi. Sto se tiče kalija/natrija. Probaj dva dana malo soliti hranu sa većom količinom soli nego što to radiš uobičajeno. Nakon toga potpuno izbaci sol na 3 dana i smanji unos ugljikohidrata na 50 grama dnevno. Iznenadit ćeš se rezultatima. Također, probaj 5 dana ne konzumirati namirnice koje sadrže gluten i laktozu. Zapanjit će te rezultati izgleda tvog tijela. Bit ćeš 30 % oštrijeg izgleda.

Što se mene osobno tiče, trenutno se ne zamaram omjerom kalija i natrija, ali nekad me pukne nešto u glavi da malo izgledam "suh", pa samo povećam kalij ( rajčice, krastavci, čaj od koprive, Diuerbe Forte iz ljekarne...) i ispišam 2,3 kg vode u jednom danu.
Back to Top
Mata_Cro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mata_Cro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2015 at 00:57
Ili na 4. rupi, ovisi o razini potkožne vode. Nekad ne ide u 5. rupu.
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2015 at 14:44
30%?! ufff...baš sam danas primjetila da izgledam utegnutije, sve su vene na mjestu kao što nije uvijek slučaj naravno..i onda sad pročitam što se radi pri ispumpavanju i shvatim da sam baš prije par dana jela puno kruha i pilećih u ovitku pa onda preokret na neko povrće voće i sjemenje zadnja dva dana (i bar dve banane) :D pišam kao šlauf i izgleda da je to to, još da je preciznije i planski kao što ti radiš pred natjecanje- vjerojatno bi stalno vodila računa o tome :D ali sad ću to koristit sigurno kad ću htjeti nekog tipa zadivit, suptilno ću odgađati seks.
toliko.
Smile e tebi rupa bar varira od 4. do 5. rupice na xs pojasu, dok ja npr. jedan dan ne stanem u hlače a drugi dan su mi te iste preširoke (čitav dan, ne samo ujutro). možda je neka ozbiljnija neravnoteža elektrolita kod mene Thumbs Down :D
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Mata_Cro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mata_Cro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2015 at 06:17
Manipulacijom kalija i natrija, te izbjegavanjem glutena i laktoze svatko može u dva dana popraviti izgled. Čudno ali istinito.

Toliko variranje mi je malo čudno. Ali ipak, zenski organizam se dosta razlikuje od muske i skloniji je zadrzavanju vode vise. Probaj povecati unos whey proteina i glutamina, mozda se dovoljno dobro ne oporavljas sto se tice treninga pa ti tijelo preplavi kortizol (hormon stresa) i zavodenis se i jedi zelene mahune ( smrznute iz Konzuma, samo ih skuhas 5 minuta)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2015 at 14:38
Napravili smo intervju s Matejem, pa slobodno pročitajte na ovom linku:


Thumbs Up
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.