New Posts New Posts RSS Feed - zelim sve izbaciti iz sebe.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zelim sve izbaciti iz sebe.

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
saymyname View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saymyname Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2015 at 12:35
69,4 kg :) polako polako :)
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2015 at 13:44
okej možda ja sa svojom anoreksijom iz koje se IZVLAČIM nisam naizgled kompetentna za davanje savjeta okolo ali ovo sve što navodiš je premalo hrane. ja sam sa 39 kg jela duplo više. jednostavno se drži dobrih izvora i jedi DO SITOSTI. jedi polako, guštaj u fino izbalansiranom obroku (imaš raznih recepata) stekni zdrav stav o hrani, trebaju ti tri komponente: kruh i zamjene, meso i mliječni proizvodi, zdrava ulja i neki orašasti plodovi. voća i povrća na tone i ti draga moja spašena.
ujutro jedi do sitosti kasnije ubaci voćku...ma k vragu i život ubaci i red čokolade nakon dobre vježbe! za ručak pojedi krumpira mesa salate jedi polako i znat ćeš koliko ti treba, kasnije ubaci koji jogurt, navečer ponovi ručak i da vidiš kako će se metabolizam vratiti unormalu. nikakva kompliciranja, nikakvo brojanje i računanje. prvo gledaj da pratiš koliko tijelu treba hrane da bi uopće održavalo vitalne funkcije i tvoje kretnje. ako stojiš sa kilažom- super! znat ćeš da trebaš malo povući krumpir navečer i ubacit više povrća. kako budeš napredovala, kako se tijelo bude uravnotežavalo, tkiva čvršća a masti manje za uštipnut. postat će ti gušt, znat ćeš slušati tijelo. samo molim te zaboga- nemoj biti gladna...bolje imati 60 kg sa hrpom mišića na sebi negoli 45 pa ne moći hodati od opće slabosti. i sad živila i odi klopaj nešto, nabaci šetnju od 5-10 km i uživaj u svakom pokretu. popij slobodno kavicu, stavi pol žličice šećera ako te to muči. i pići po gradu ponosno pokazuj tijelo...69 kg na tvoju visinu možda nije onako kako piše da treba biti..ali sori JA sam sa tom kilažom bila- divna latino look zdrava i imala menstruaciju. moja sestrična ima 73 kg niža je od tebe.....znaš kako izgleda? znaš kakvog tipa ima? mjenjala bih su vojih 46 usranih kg za njen čitav život. no ono što želim reći...ne opterećuj se sa težinom, budi žena i uživaj u svakom zalogaju novonastalih zdravijih navika.
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Nina-fitnessworld View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nina-fitnessworld Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2015 at 23:49
Pridruzi se stranici https://www.facebook.com/fitnessworldbyus , ima dosta savjeta o prehrani i treninzima i zdravom nacinu zivota. Lijep pozdrav
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.