New Posts New Posts RSS Feed - Savjeti :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjeti :)

 Post Reply Post Reply
Author
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjeti :)
    Posted: 22 Veljaca 2015 at 13:33
Pozz ekipa,, dobila sam all in 1 protein i receno mi je da je to protein koji je sporiji tj da nije kao whey pa me zanima sto vi znate o tome?
Kada bi ga trebala konzumirati itd... ?
Hvala
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2015 at 10:25
Pretpostavljam da se radi o mješavini različitih izvora proteina. Vjerojatno sadrži i whey i kazein i protein jaja. To je dobra kombinacija za popiti u međuobroku (pogotovo ako neko vrijeme nakon njega nećeš stići jesti) jer će te spori proteini dosta dugo držati.

Pogledaj koliko u sebi ima ugljikohidrata? O tome ovisi je li bolji za npr doručak ubaciti mjericu (ako ima više uh) ili za večeru (ako je manje uh)
Be healthy, be happy.
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2015 at 12:26
Ovako pise:po serviranju(25g) ima 92 kcal,19g proteina,2g uglj i 0.9g masti.
Pise da sadrzi protein mix:
" Whey protein isolate,whey protein hydrolysate,hydrolyzed casein,micellar casein,milk protein isolate,egg protein,rice protein isolate,pea protein isolate..."
Nije mi jasno tj zanima me dali je ok popiti ga nakon treninga sa utezima ili je bas kao zamjena za obrok?
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2015 at 12:28
Veceras radim trening (oko19 sati) i nez dali nakon treninga da to ubacim ili bolje omlet (fan sam tih jaja ) Bas ne kuzim?
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2015 at 14:18
Možeš ga popiti nakon treninga, nije to nikakva zamjena za obrok.

Za ubuduće ti savjetujem da biraš whey protein za nakon treninga, a ne ove neke proteine slabije kvalitete koji sadrže soju i grašak jer je njihova biološka vrijednost znatno lošija. Sva sreća da si dobila samo 1 kg ;)

Be healthy, be happy.
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2015 at 11:45
Hehe ok
Hvala ti
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.