New Posts New Posts RSS Feed - debela i sretna  :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

debela i sretna  :D

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2014 at 22:55
pa moram rec da ti zavidim na slabim potrebama za snom, meni dan ionako prekratko traje inace i sve bi dala da sam poput tebe, ali sta cu kad ako ne odspavam kolko treba jednostavno nisam sva svoja.

opcenito mislim da treba s rezervom uzimati neka opca pravila, mozda sam ja idealni prototip 8.satnog spavaca, ali ne znaci da takva moras biti i ti. ljudi su razlicit. znam nekoliko osoba koje jako malo spavaju, a funkcioniraju super, skinuli hrpu kila, treniraju, ok su.. lucky bastardsSmile
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 15:58
wohooo jos kilica i pol dole... Thumbs Up

kad će past više ispod 100 Pig
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 16:10
Bravooooo Smile
Svaki čas će pasti! Clap
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 16:14
jos malo jos malooooooooo Thumbs Up

danas sam prvi put nakom dugo vremena rekla jednoj osobi koliko zapravo imam kila i nije mi vjerovala :D bit ce da imam stvarno teske kosti metta jesi cuo :D 
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2014 at 16:39
bravo bravo Thumbs Up
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 02:47
jao, imala sam prvu veliku krizu, jela sam sranja 3 dana Cry Cry Cry

ok, mozda ipak nisam jela onoliko sranja ko prije kad sam imala preko 120 kg, al opet... sjebala sam si sve i mrzim se :D

od sutra sam opet on the track Embarrassed
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 08:32


Planiraj prehranu unaprijed i nemoj držati u kući ništa što ne planiraš jesti, ni za goste.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 10:18
Originally posted by prasicaa prasicaa wrote:

jao, imala sam prvu veliku krizu, jela sam sranja 3 dana Cry Cry Cry

ok, mozda ipak nisam jela onoliko sranja ko prije kad sam imala preko 120 kg, al opet... sjebala sam si sve i mrzim se :D

od sutra sam opet on the track Embarrassed
Poslušaj si ovo za kaznu LOL

Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 11:57
ahahaha najbolji ste Heart a ja bila ovako :D

http://www.youtube.com/watch?v=_dMWRT73GyQ

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 13:00
E a sad ozbiljno. tesko da ce ti tri dana napraviti neku stetu ako si bila ustrajna tolike mjesece. to je skoro nemoguce. ja se sjecam, zadnji put kad sam ja ozbiljnije radila na sebi stvarno sam bila 5-6 mjeseci disciplina, i kad sam krenula izlaziti iz tog modea ne mogu reci da sam nakon tjedan dana sve vratila i sve upropastila. znaci, mislim da sam ja dobra dva - pa skoro i tri mjeseca mlatila opet po losim navikama i tek onda skuzila da mi se trud poceo ponistavati..
tri dana prejedanja su me 'upropastila' samo onda ako bi i prethodna dijeta bila neka po principu 7 kg u 14 dana ili tako nesto...znaci, brzo ode, brzo se vrati.
kad sporo ide, ne moze se tako brzo ni sje**ti, ma u to sam sigurna 100% Thumbs Up
dakle, zaboravi na ta tri dana, jebo tri dana, malo si se opustila i kaj, steta nije napravljena i mozes komotno dalje ko da nis nije bilo.

Originally posted by Goranchero Goranchero wrote:



Planiraj prehranu unaprijed i nemoj držati u kući ništa što ne planiraš jesti, ni za goste.
lako za kucu, ja skoro nikad nemam nis nezdravo u kuci, dakle vec godinama se trudim kupovati sve zdravo, ali ducan mi je pred zgradom i prepun je cokolade i ostalih djabalebaja LOLLOLLOL i nije mi se nikad bio problem spustiti ako me opali.
hocu reci, glava je bitnija od kuce.. kad se sredi u glavi, moze puna kuca biti cokolade, pa se nece jesti, isto tako kuca moze biti riznica zdravlja i mrsavosti, ali dokle god je navika otrcati u ducan na svaku naznaku slatkoga - slabo ce pomoci.
naravno, ovo je MOJE iskustvo, vjerujem da nekima pomaze i isprazniti kucu, tako da pisem ovo samo u svoje ime da me netko ne bi krivo shvatio Embarrassed


Edited by bejb - 11 Rujan 2014 at 13:05
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 14:48
ma ja sam teza mozda nekih 200 grama:) nis strasnog :) prije kad bi tako sjebala par dana odma bi prekinula i vracala se na staro.. sad ne... sj***m i opet je novi dan i opet borba :))))) danas cu si zadat duplo vjezbat! :) kazni me kazni Pig

e vjeruj mi da znas kojim poslom se bavim... nemoguce izbjec losu hranu... to je najgore.. da je ne gledam svaki dan ne bi toliko i slaba bila na to... teško je nekad stvarno! 






It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 20:50
uh, da vjerujem.. ali tim vise trebas biti ponosna na sebe i svoj dosadasnji uspjeh!!! :)
i naravno ne odustati.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2014 at 11:21
Nema odustajanja, samo nastavi po planu.
E vidiš kad nemaš nikakve trgovine u mjestu onda ne dolaziš u napast barem kad si doma, iako sad kad je škola, pola dana prolazim pored pekara i trgovina pa treba voljeza oduprijeti se tome, ali uspješno prošao prvi tjedan, bez junka u školi, iako svi drugi tamane pizze, tople i slično Confused
Ja jedem svoje integralno pecivo sa posnim, purećom šunkom, povrćem i uživam Wink
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2014 at 12:29
jeeej bravo never:) 

ja sam isto sretna znači danas vaga pokazuje manje :D jos samo 1,5 kg do 100 Pig 
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2014 at 14:39
uh nije me bilo jedno vrijeme, moram reć da nisam bila premarljiva. vaga je stala na 99 kg i ja sam malo skrenula onda s puta jer se nikako nije micala. krecemo danas u veliku borbu daljeeeeeeeee :)) sad tek vidim da je ipak to 2,5 kg manje od mog zadnjeg posta ovdje... bolje išta nego ništa ;) 
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2014 at 20:26
96 danas Embarrassed Clap
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.