New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana i vjezbanje-pomozite
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana i vjezbanje-pomozite

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
Author
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 19:11
Danasnji jelovnik:
D:50g zobenih,voda,zlica meda i pola zlice kakaa+1 kuhano jaje
M:2 snite korice kruha,sa 4 snite dimceka,rajcica i salata zelena
trening,a poslije treninga banana
R:125g mljevene junetine(pljeskavica),3 crvene paprike pecene bez ulja,5 kiselih krastavaca malih,zlica posnog sira+3 badema
M:2 kuhana jaja  izelena salata
V:200g posnog +7 badema
2 caja od kamiclice i jedan zeleni(nezasladjeni)

Kako vam se cini? Nema nigdje nikoga vec 3 dan! :((((((((((((
Back to Top
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2013 at 17:43
Danasnji jelovnik:
zeleni caj s limunom
D:50g zobenih,voda,zlca mala meda i pola zlicice kakaa+kuhano jaje
trening,a nakon treninga banana
M.2 snite korice kruha,sa 4 dimceka+rajcica+zelena salata
R:150g pilecih prsa pecenih na mrvicu suncokretovog ulja,350g brokule(u to zlica posnog+poladcl mlijeka),150g cikle
nakon pola sata 4 badema
V:2 jaja sa lukom i tikvicom
M:200g posnog+8 badema(bademi su manji)
popila sam jos jedan caj od kamilice+jednu cedevitu+punooooo vode

Nadam se da ce netko ubrzo pisati,lagano postajem tuzna jer nitko ne pise. :(((


Back to Top
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2013 at 14:46
Danasnji jelovnik:
D:zobene 50g,voda,zlica mala meda i pola zlice kakaa+kuhano jaje+bjelanjak
trening,iza treninga banana (narucila sam whey,cekam da stigne pa cu to koristit
M:80g korice kruha,4 snite dimceka,2 male zlice posnog,rajcica,zelena salata+5 badema
R:150g pilecih prsa na mrvici suncokretovog ulja+grasak 150g+zelena salata+zlica velika posnog+snita korie kruha 30g
V:2 kuhana jaja i rajcica
M:200g posnog+6 badema
kad sam gladna uzmem zlicu posnog ili dimceka 2 snitice

Jelovnik mi je manje vise isti,mijenjam rucak najvise,za sada mi tako odgovara
Back to Top
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2013 at 19:55
Danasnji jelovnik:

D:50g zobenih,voda,zlica mala meda,pola zlice kakaa+kuhano jaje
M:80g korice kruha,2 male zlice posnog,rajcica i salata,6 snita dimceka
R:juha od karfiola,150 pilecih prsa,150g karfiola zapecenog sa malo mlijeka i zlicicom brasna i zelena salata
V:2 kuhana jaja i rajcica
Kardio trening pa iz treninga banana
M:200g posnog,4 snite dimceka i 6 badema

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2013 at 09:24
hej pogledala sam sve i sve si lijepo iskombinirala, posebice ovaj obrok iza treninga koji ti je kao meduobrok, dobro je sto stavljas kruh u njega buduci da on ide iza treninga. Reci ti nama koliko dugo je ovo ovako i imas li kakve pomake otkad si promjenila i odkad si zadnji put pisala?
cookies are for pussies
Back to Top
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2013 at 12:41
Dakle,najprije sam pocela zdravo pa sam se razbolila...tada sam sam mrljavila sa svim i svacim i sada vec 9 dana pazim sto jedem.
Nekih problema sa tezinom nemam,ali ima tu masti koje zelim skinuti kako bi se sve lijepo definiralo.
Vagala se nisam i vagu nemam.Bjezim od vage,jer mi nikada nije mjerodavna kao cm.Ali ako je potrebno otici cu u ljekarnu.Visina 166cm,tezina je inace uvijek bila u najdebljem stanju 57kg.
Pocetne mjere 10.11.
Struk:68,5
Stomak(onaj dio gdje je salo sa strane sto svakog smeta)82 cm
Bokovi 93 cm
Noga(gornji najsiri dio):53.5
Ruka(najsiri dio)25cm

Nakon prvog puta se vise uopce nisam mjerila.
Skuzila sam kako treba papati,samo sto ne brojim kalorije,ali morat cu i to poceti.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2013 at 14:40
super, mjeri se opet tamo krajem mjeseca, 2-3 tj nakon ovog mjerenja pa usporedi cm samo tako nastavi i pogledaj si onaj program za mjerenje kcal sto sam ti poslala. Mozes ga instalirat na smartphone ako ga imas
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2013 at 14:45
Rekla sam si da se do ponedjeljka ne mjerim.:)) Instalirat cu si na smartphone svakako...jos jedno pitanjce:omjeri nutrijenata trebaju biti?
Hvala ! :))
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2013 at 14:50
ma namjesti za pocetak na 30%M:40%UH:30%P to je neki uravnotezeni pristup, s tim da tih 40% UH probaj ovako kako si i dosad radila ugurat bar 20-25% oko treninga- u obroku prije, banana i obroku poslije treninga

Edited by avangarde - 18 Studeni 2013 at 14:50
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 13:49
ej kako ti ide trening? vidim da vježbamo isto, do kojeg si došla Wink
šta ti je to dimcek, jel to sušeno meso?
Back to Top
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 21:08
Dimcek od cekina-vindija,pileca prsa susena!:-)
Sto se tice treninga,ne znam na koji tocno mislis? Od fitnessangelsa kombiniram sve i svasta. Imam jedan trening za noge i guzu pa picim i po njemu. Nekad odradim kardio npr.25/20sek burpee,mounting climbers,high skip-6 rundi. Imam samo jedan uteg od 8 kg i 2 od 2 kg pa s tim vjezbam. Ubacujem ovaj od 8kg gdje god stignem.
Guram polako,dobro se osjecam.
Kak tebi ide?:))
Back to Top
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 10:56
Moze li se odmah poslije treninga popiti kakao?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 11:53
može naravno, iza utega i poželjno pojedeš bananu i popijes kakao i jos kad bi tu imala za umutit whey di ces bolje..ako nemas onda pojedi par bjelanjaka kuhanih
cookies are for pussies
Back to Top
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 12:40
I bananu i kakao? O super,super. Dobit cu whey uskoro. Evo gotov trening fullbody+triceps i odlican jeee! :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 13:41
pa da, mozes vecinu UH koje jedes u danu tempirat oko treninga
cookies are for pussies
Back to Top
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2013 at 12:35
Pozdrav dragi fitovci. Nisam odustala,tu sam,vjezbam redovito,a sam prehranom sam tak-tak.
Nego,imam jedan problem. Prilikom izvodjenja vjezbi gdje su ruke u pokretu(sklekovi,dipsevi itd.)bole me zglobovi na rukama,dakle zglob sake i tesko mi je.,a i bas boli. Trenirala sam davno gimnastiku godinama i mislim da mi jos od tada datira ta bol i uvijek je prisutna kad se dlan preklopi,ali sa vjezbanjem se pogorsala. Sto mi je ciniti?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.