New Posts New Posts RSS Feed - Fitness ucilište ili Fitness Akademija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness ucilište ili Fitness Akademija

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 22:41
Znaci, Bibihaba, tebi treba najkraci i najbrži moguci certifikat koji HR zakon priznaje, da kao što pišeš, nesmetano radiš, sad razumijem. Nacuo sam da ce se zakon mijenjati, i oko priznanja stranih certifikatai raznih stupnjeva,ali kod nas se nikad ne zna. Vjerojatno si se vec raspitala u ministarstvu, pa tu na žalost ne mogu ništa razumno pomoci, osim da napišem "Sretno".
Back to Top
Bibihaba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bibihaba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 22:49
Vec sam sve zivo ispitala :)
Za sada je samo Fitnes uciliste priznato od HOO , a proces prilagodbe ke do 2017 , tako da cemo vidjet.
Caka je sa svim inozemnim stvarima sta su medunarodne, ali nisu priznate u Hr, dok nasi certifikati su priznati samo u Hr a ne vani !? Apsurdistan je ova drzava za sve :)
Tnx ljudi
Back to Top
TamaraTammy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TamaraTammy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 23:08
Fitnes ucilište je priznato u Europi i sa njim možeš tamo raditi poslove koji su propisani tim stupnjem obrazovanja (ima negdje na netu ta podjela), u što NE spada osobni i kondicijski trening. Za to ce postojati poseban program koji je ujedno i viši stupanj obrazovanja od ovog na kojem sam ja.

@iver, naravno da je ovo tek pocetak pocetaka, samim time što sam ušla u ovo vidim da smo tek zagrebali površinu, vjerujem u cjeloživotno obrazovanje, prakticiram ga i u svojoj primarnoj struci i znam da i ljudi poput Sajka se neprestano usavršavaju i uce nove stvari, a hvala bogu fitnes industrija i trenerska struka se razvija i mijenja brzinom munje. Tako da, dugacak je put još pred nama. Ali uživam u njemu. :)
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2013 at 00:28
Spomenuo sam samo Sajka, jer za njega znam da uci dnevno. polaganje ili skupljanje certifikata isto ima cijenu, no seminari, knjige, dvd-i, su oduran trošak, koji placa najboljeg fitness trenera u HR ne može pokriti, i umanjuje užitak :)pa mijenjamo materijale. Ako se vidiš u tomu,sretno, možda te i vidim u nekom društvu.:)
Back to Top
TamaraTammy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TamaraTammy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 21:47
Super, ja se veselim... zasad uspijem jednu knjigu mjesecno, ima toga dostaaa... ali ok :)
i coursera nije na odmet...
Back to Top
hrcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2014 at 13:34
ee oprosti al me zanima..ovako ja sam iz splita i sad da putujem u zagreb samo radi jedne informacije mi se ne isplati..zanima me u vezi lijecnickog,ko izdaje potvrdu da sam sposoban? moze li to doktorica opce prakse ili moram ic u specijaliste? i je li postoji nekakav formular kojeg moram predignit na ucilistu i kojeg mi doktor mora ispunit ili mi doktorica samo na papir napise da sam zdrav i pecatira? kako to sve ide..bija bi jako zahvalan :)
Back to Top
TamaraTammy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TamaraTammy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2014 at 19:55
Ideš na medicinu rada... ne može opća praksa
ne moraš zbog toga na učilište, oni će ti dati papir tj. potvrdu da si zdravstveno sposoban

Back to Top
Mikica m View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2014
Location: hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mikica m Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2014 at 11:48
Tamara Tammy imaš privatnu poruku ;)
Back to Top
simsis777 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2014
Location: ZAGREB
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote simsis777 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2014 at 08:39
POŠTOVANA, ZAINTERESIRANA SAM ZA FITNESS UCILISTE. MOZETE LI MI MOLIM VAS RECI KAKO IZGLEDA PRIJEMNI I KAKO SE SPREMAT Z ANJEGA??? JA BI SE HTJELA UPISAT OVE GODINE U 9.MJESECU. ŠTO SE TRAZI ZA MOTORICKE SPOSOBNOSTI'? 
Back to Top
leona11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leona11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2014 at 09:58
I ja sam zainteresirana za upise, pa me takoder zanima kako izgleda prijemni i pripreme?

Edited by leona11 - 08 Svibanj 2014 at 09:58
Back to Top
atoni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote atoni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2014 at 22:29
Pozdrav!

Evo i ja tražim savjete vezane za pismeni i praktični dio razredbenog postupka za upis na fitness učilište, smjer Instruktor fitnesa u teretani.

Hvala!
Back to Top
TamaraTammy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TamaraTammy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2014 at 18:03
Pozz svima,

malo su sad drugačiji prijemni napravili, mjeri se vaš Fitness index, tako da mislim da su motoričke sposobnosti sad zapravo testovi mišićnog i kardiorespiratornog fitnessa, fleksibilnosti itd... Kako to boduju ne znam.. probajte doći do nekoga iz neke generacije iza mene, mi smo imali mini trening koji se trebao izvesti u što manje vremena pod uvjetom pravilne forme pokreta... mislim da toga više nema, ali provjerite svakako 
Back to Top
Iva_Piva05 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iva_Piva05 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2014 at 11:41
Bok ljudi! I

Imam 4 vouchera za platiti dio školarine na Fitness učilištu u Zagrebu u vrijednosti od ukupno 4000kn (4x 1000kn). 


Dobila ih na natjecanju, a na kifu sam pa mi ta vrsta obrazovanja netreba :p

Ako koga interesira, javite se :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.