New Posts New Posts RSS Feed - Moj Nick govori sveee...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj Nick govori sveee...

 Post Reply Post Reply Page  <1 12131415>
Author
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2013 at 08:36
Ajmo ajmo !! Uz sve te sprave koje si nakupovala sad samo rad rad !!
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2013 at 07:43
Radim,radim,stoje stvari malo na mjestu,ali znam zašto..prehrana nije 100%ovih dana.Mišici se pocinju nazirati.Primjetila sam da cim se više opterecujem ide sporije..Trebam se malo opustiti,previše sve forsam i forsam..To je ono treba si dati realne ciljeve i pametan rok..
I say no...
fat must to go...
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 17:15
Hm,konacno se vagala ja..i mjerila..izgubila 1 cm u struku,ali se proširila u bokovima i guzi..Kile stoje..isto je 61 kg...gledam ja sebe u ogledalu,sve je to cvršce,naziru se konacno mišici.Guzica izrasla,veli mi sestra da kaj sam radila da nisam nikad imala takvu.Hm,još kad nestane celulit.Dobro,priznajem zadnje vrijeme nisam pazila na kalorijski unos,kvalieta je bila,ali ocito nisam bila u deficitu.Više manje bili su to trenizi snage i HIIT (po avangardinoj preporuci :-))..ali ocito fali LI kardio da te desetogodišnje masti pocnu ici dole..(iš,iš)..pa ništa sad gojze na noge i hodanje i hodanje..kad orbitrek dodje s popravka "hopsanje" po njemu..nema predaje..Iako me ovo vrijeme baca u totalnu depresiju,a pošto i imam manjak vitamina i svemoguce hormonske poremecaje..još više mi dodje da se "emocionalno prežederavam",ali nema i ne smije bit predaje...:-)
I say no...
fat must to go...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 18:43
Originally posted by Garfield-ca Garfield-ca wrote:

Hm,konacno se vagala ja..i mjerila..izgubila 1 cm u struku,ali se proširila u bokovima i guzi..Kile stoje..isto je 61 kg...gledam ja sebe u ogledalu,sve je to cvršce,naziru se konacno mišici.Guzica izrasla,veli mi sestra da kaj sam radila da nisam nikad imala takvu.Hm,još kad nestane celulit.Dobro,priznajem zadnje vrijeme nisam pazila na kalorijski unos,kvalieta je bila,ali ocito nisam bila u deficitu.Više manje bili su to trenizi snage i HIIT (po avangardinoj preporuci :-))..ali ocito fali LI kardio da te desetogodišnje masti pocnu ici dole..(iš,iš)..pa ništa sad gojze na noge i hodanje i hodanje..kad orbitrek dodje s popravka "hopsanje" po njemu..nema predaje..Iako me ovo vrijeme baca u totalnu depresiju,a pošto i imam manjak vitamina i svemoguce hormonske poremecaje..još više mi dodje da se "emocionalno prežederavam",ali nema i ne smije bit predaje...:-)

Odlicne draga vijesti ... drago mi je da to ide sve kako treba.... Ne moj se opterecivati prehranom, treningom... 

Trening jednostavno.... moraš voliti.... Ne mislim sada samo na dizanje utega... nešto makar rekreacijski... da voliš eventualno hodati pa hodaj samo :) Nekom aktivnošcu se baviti...ako ti trening snage , HIIT ne odgovoaraju..jednostavno ne radi to... sa vremenom ce ti se gaditi :) I izgubiti ceš volju.... Ako misliš da ce doci do toga da ce ti glava završiti u hladnjaku a ruke grabiti sve što stigne iz njega...pokušaj to riješiti šetnjom i vodom :) Ako si vec u nekom okviru kalorija koji si odredial da ceš unositi tokom dana... da ne potamaniš više nego što si odredial probaj tako.... ili nadji nešto što ce ti skreniti pažnju :)

I ne brini svi imamo takve dane...eto imaš srece nisi sama i meni je falilo danas da bacim uteg u zid LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 19:41
Hvala Mett
I say no...
fat must to go...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 19:44
HeartHug
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 16:12
Super bravo za 1cm manje u struku , a polako ce i ovo drugo krenut.

Prema cm u nogama i guzici vidim da se cucnjalo i to je super, sigurno si dobila i nešto mišica tako da probaj ubaciti malo LI kradia i vidjeti kako ide dalje...

Samo kako Mett kaže moraš u tome uživati, odnosno napravi si treninge tako da guštaš u tome i da ti nije tlaka....
Jednostavno se u necemu nadješ što te veseli

Sretno dalje
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 18:25
Da,naravno..kad ti vježbanje postane dio života i rutina fali ti kad ništa ne radiš par dana..:-).
Svašta se radilo cucnjalo,hipliftalo...iako mi sad neka odjeca malo uska,ali sam shvatila da bolje imat obline i da je to sve na mjestu,nego da sam vješalica..Sad još malo LI kardia i doci ce sve na svoje.Ono prije je bila greška što sam uvijek bila nestrpljiva pa nakon 2-3 mjeseca odustala jer to nije bilo ono odmah...ili sam se izgladnjivala pa je to bilo koma..sad mjenjam navike,a sve ce doc na svoje
I say no...
fat must to go...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 19:42
Ovo volim cuti:)) (procitati)

go girl
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 20:04
Originally posted by Garfield-ca Garfield-ca wrote:

Da,naravno..kad ti vježbanje postane dio života i rutina fali ti kad ništa ne radiš par dana..:-).
Svašta se radilo cucnjalo,hipliftalo...iako mi sad neka odjeca malo uska,ali sam shvatila da bolje imat obline i da je to sve na mjestu,nego da sam vješalica..Sad još malo LI kardia i doci ce sve na svoje.Ono prije je bila greška što sam uvijek bila nestrpljiva pa nakon 2-3 mjeseca odustala jer to nije bilo ono odmah...ili sam se izgladnjivala pa je to bilo koma..sad mjenjam navike,a sve ce doc na svoje

:) To je lijepo cuti ... Potpisujem sve što si rekla :)




Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2014 at 08:18
Pozdrav,
nije me duuugo bilo,ali ne da nisam htjela...jednostavno nisam stigla.Prosinac me poslovno psihicki i fizicki izmorio..novi djelatnici..novi sistem,a i prosinac i prodaja...bolje da ne komentiram.Dizanje u 6..skoro svaki dan dolazak doma oko 21,30..najranije u 18 i jednostavno nisam mogla i imala snage razmišljati o treningu i prehrani..Kile su tu 1-2 više,ali sve u masti i celeulutu..Dobro nije strašno..moglo je i gore s obzirom na nacin prehrane i obroke koje sam ponekad prvi imala u 18 sati..
Ali ne žalimo za greškama,okrecemo novi list..danas radim plan prehrane i pocinjem konacno se vracati trenizima..:-).
I say no...
fat must to go...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2014 at 08:21
Nema posustajanja!! Sretno
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2014 at 08:48
Ma nema naravno..:-).Hvala..i tebi...;-)
I say no...
fat must to go...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2014 at 15:40
podrška je tu
Sretno:))
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2015 at 16:46
Nije me dugo bilo dragi ljudi,netko me sjeća,netko ne..čitam Vas svakodnevno,ali sam se šta da kažem sramila.Pala u neku depresiju,malo,zbog bolesti,malo zbog privatnih problema,malo zbog ne shvaćanja okoline.IŠLA LAKŠIM PUTEM SVI OKO MENE JEDU I PIJU,PRIKLONI SE VEĆINI. I došla ja na 70 kg,prošle godine u 12-mj. Dobro pala sad na 63 kg,ali mlohavost i salo je ostalo. Kliknulo mi u glavi (da konačno klik-klik) da ti prijatelj,poznanik,podrška i društvo ne mora biti oči u oči već i virtualno,a Vi ste stvarno dobra podrška. Bolje da se maknem od tih Vampiruša i idem gdje se osjećam ugodno..Vama :-)
I say no...
fat must to go...
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2015 at 16:04
Danas sam se nakom dugo vremena vagala i vaga pokazuje 60 kg. Lijepo je to,ali problem su masne naslage koje nikako ne idu dolje.
I to oko bokova i trbuha..
inaće ovo je moj jelovnik od danas pa ako ima koja dobra duša da me ispravi ako je nešto krivo.

Doručak:
Whey+kruška+50 g zobenih

Ručak Oslić 250 g+ blitva

Večera Posni sir 250 g +whey+ malo ocjeđenog limuna (isrobavam okuse)

Na poslu uzela međuobrok 150 g kupina+ my protein hot chocolade napitak. (izmješala nešto)

Trenutno samo vozim bajk kao kardio cca 25 km 5* tjedno.

I say no...
fat must to go...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 12131415>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.